• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
dečki sve je to dobro,samo nemožete znat ko kolko taj traktor ganja i šta sve sa njime radi. A i sve vam ovisi isto i o traktoru,neki mogu imati nekakvu manu a neki rade ko singerica.
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
VUCKO ako imaš daj neke slike da vidimo o čemu se radi,a 539 se nikako nemože mjeriti sa normalnom serijom zetora 3320!a sad o čemu je tu riječ...ja sam imao ponudu da dam svog zetora 4718,za zetora 7011 sa kabinom i to ključ za ključ bez doplate ali moj stari nije htio i dok se moj čaća nečko traktor ode i propadne mi dobra prilika,barem mislim!a i ti se nemoj zaletavat.

ma ja nisam bas puno ni zainteresovan za trampu jer imam veliki traktor a ovaj 539 mi je dobar za lakse poslove, a stvarno me je zainteresiralo ono "utility" sta mu to dodje inace je zetor 1997 g
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
gdije na zetorima pise koje je godiste proizvodnje
na onoj pločici koja ja na desnoj strani u kabini ne piše.....
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
e ovako
na mome 8540 na diznama na prelivima se nalaze gumeni kablovi koji mi pustaju naftu
da li bi mogao da ih zamijenim sa zeljeznim (kao na 539 ili rakovici) ili opet moram da stavljam kablove
pusta mi polijepo nafte pa steta :partyman:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
ako imas metalne cijevi sa odgovarajucim prelazima mozes stavit,to je puno bolje nego gumena,jer gumena popuste uslijed stalnih temp.razlika a i od starosti
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
e ovako
na mome 8540 na diznama se nalaze gumeni kablovi koji mi pustaju naftu
da li bi mogao da ih zamijenim sa zeljeznim (kao na 539 ili rakovici) ili opet moram da stavljam kablove
pusta mi polijepo nafte pa steta :partyman:
Kablovi :shock:
Misliš valjda na crijeva ;)

Normalno da ih možeš zamjeniti sa metalnima samo onda se trebaš upustiti u proizvodnju toga sklopa, jer to nebudeš nigdje našel.
Koliko se ja sječam povrat goriva na njemu ide u boš pumpu :scratch
I ona oka kroz koja prolaze šuplji vijci nemožeš koristiti jer su danas aluminijska :evil:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
FeLiXxX , probaj naći silikonske " kablove" , ne znam kako izgledaju za 20 god. ,ali onako na prvu mi se sviđaju.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
otiso je otac danas u Rumu pa valjda nadje ako ne moracemo nesto improvizirat:scratch
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
...ja imam zadnjeg 2006 godište al 4320 tj bez prednje vuče kad sam ga ja kupovo našo sam ga u skladištu,serija je ugasita prolječe 2006...
pa to im je ostalo u skladistu :partyman: a ne bi sigurno naso duplaka :scratch
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
e sad imam jedan problem
jutros sam palio traktor i nije bilo toliko hladno kad zaverglam i pustim on "stekce" dok ne prokine treba mu jedno 30 sec i onda normala Sta mu je :|
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
e sad imam jedan problem
jutros sam palio traktor i nije bilo toliko hladno kad zaverglam i pustim on "stekce" dok ne prokine treba mu jedno 30 sec i onda normala Sta mu je :|
Kak misliš štekče?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
ma nemoze da prokine al radi samo da se ne ugasi a gas do kraja pritisnut i izlazi bijeli dim
Jesi ga probal prije paljenja malo pripumpati?
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
tak i meni mali zetor oče 4911 po zimi al dok je bilo -10 i napumpam mu gorivo i stisnem mu čoka(gumba) i onak se čuje ko zetor 2511 valda mu jedanklip ne radi ili ne stigne gorivo dojti do jednog colindra pa ne proradi
onda dok prime onda je dobro možda je kod tebe isto tak felixxx
i kod mene ide bljeli dim na početku a posle dok prime ide crni
ili ste možda ostavili vodu u hladnjaku i možda se smrzla pa negdje puklo pa počelo vodu vleči i počelo ju mešati z naftom
tak smo mi dok smo slagali 6045 i nikak vužgati ibeli dim i nekak prime i dela tak teško i bila glava puknuta i mešala vodu i naftu i onda dok smo druge glave deli bez problema vužgal
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Prvi put čujem da je zbog smrzavanja moglo doći do kontakta nafte i vode, pogotovo na glavi. jel se stvaral "sapun" na čepu od ulja. Kod dede je na zetoru 3511S mešal vodu i ulje, a razlog je nevjerojatan...kavitacija je na stublini napravila rupu promjera cca 1mm i tu je teklo. Ne sjećam se više na kojem cilindru. dal je možda netko čul tak nekaj na zetoru?
 

Najnoviji postovi

Na vrh