• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
hehehe sigurno dosta vuce iz rezervoara al et osjeti se na vuci zato :rolleyess::rolleyess:
 
L

ler

Guest
Dobra stvar turbina na traktoru ali ste zaboravili reći da i troši ulje
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
Moj je 6945 koji će uskoro na prodaju budući da sam kupio novijeg , a ova 77-ica je prestrašna sad ima i prednji utovarivač traktor za 10, kolega je kupio za nju 3 brazdni okretač 14 cola i mali ide ko od šale ...
 
Z

zetor4718

Guest
Moj je 6945 koji će uskoro na prodaju budući da sam kupio novijeg , a ova 77-ica je prestrašna sad ima i prednji utovarivač traktor za 10, kolega je kupio za nju 3 brazdni okretač 14 cola i mali ide ko od šale ...

i ja imam 6945 i prezadovoljan sam,malo mi fali jedino luksuza kao u 77-ici zato bi je i kupio.što si kupio?
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
Uzeo sam hurlimanna xa 86 Prije nego sam ga kupio htio sam zeki dat malo snage jer na 6945 ti paše pumpa goriva(boš pumpa) od 7245 original samo moraš dodat cijevčicu za ulje iz kartera budući da ova pumpa na 6945 ima svoje ulje . Tak da je mali onda još bolji praktički 7245 budući da je isti motor samo ti fali sinhronizirani mjenjač...hehe

Evo još jedan ovaj je od kuma very nice



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:
Z

zetor4718

Guest
Uzeo sam hurlimanna xa 86 Prije nego sam ga kupio htio sam zeki dat malo snage jer na 6945 ti paše pumpa goriva(boš pumpa) od 7245 original samo moraš dodat cijevčicu za ulje iz kartera budući da ova pumpa na 6945 ima svoje ulje . Tak da je mali onda još bolji praktički 7245 budući da je isti motor samo ti fali sinhronizirani mjenjač...hehe

Evo još jedan ovaj je od kuma very nice



Uploaded with ImageShack.us

ma mislio sam stavljati drugu pumpu,ali nisam bio pri novcu.na 4718 sam stavio pumpu od 5211 i osjetila se razlika.sinhronizirani mjenjač stvarno fali ima 4 i 5 a ostale su muka do se ne naučiš ali uglavnom nema brzog šaltanja.stvarno je lijep ovaj 6340!!
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
ma mislio sam stavljati drugu pumpu,ali nisam bio pri novcu.na 4718 sam stavio pumpu od 5211 i osjetila se razlika.sinhronizirani mjenjač stvarno fali ima 4 i 5 a ostale su muka do se ne naučiš ali uglavnom nema brzog šaltanja.stvarno je lijep ovaj 6340!!

je i meni je fakat prekrasan a i ide ko metak, samo gas , pretežno samo malčira sa ino malčerom 210 i ide super...
 
T

tuaregr10

Guest
Uzeo sam hurlimanna xa 86 Prije nego sam ga kupio htio sam zeki dat malo snage jer na 6945 ti paše pumpa goriva(boš pumpa) od 7245 original samo moraš dodat cijevčicu za ulje iz kartera budući da ova pumpa na 6945 ima svoje ulje . Tak da je mali onda još bolji praktički 7245 budući da je isti motor samo ti fali sinhronizirani mjenjač...hehe

Evo još jedan ovaj je od kuma very nice



Uploaded with ImageShack.us

Zekan je stvarno dobar :fball:, prava strojčina :heart:.
 
Z

zetor4718

Guest
Zekan je stvarno dobar :fball:, prava strojčina :heart:.

vidim svima nam se sviđa,ima i puno boljih,ali za mene je zetor najbolji!
P.S. cjene su dosta velike!!
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
vidim svima nam se sviđa,ima i puno boljih,ali za mene je zetor najbolji!
P.S. cjene su dosta velike!!


To je dobro kad ga prodaješ ali kad ga kupuješ onda baš i nije. Ipak ako traktor onda Zekan, nema ni jedan taj zvuk kad ga s međugasom prešaltaš trnci te prođu....:finga:
 
Z

zetor4718

Guest
To je dobro kad ga prodaješ ali kad ga kupuješ onda baš i nije. Ipak ako traktor onda Zekan, nema ni jedan taj zvuk kad ga s međugasom prešaltaš trnci te prođu....:finga:

ima jebački zvuk,a kad je motor šupalj onda se dere još i više.
 
Z

zetor4718

Guest
Vidim da voliš zeksa ko i ja evo ti jedna prava slikica :


zanjimljivo,to sam ja htio napraviti na 4718,ali financije su bile prevelike a projek nije baš bio siguran.zetora volim jer je taktor po mojoj mjeri,znam ga uzduž i popreko,nema nekih mana a i kad se strga bude jeftino i lako popravljivo!
 

Najnoviji postovi

Na vrh