• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Pa ono PTO synhro valjda ide preko brzina pa jesi probao ga vozit da vidiš jel se onda okreče?
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Pa ono PTO synhro valjda ide preko brzina pa jesi probao ga vozit da vidiš jel se onda okreče?
pa gdje mi je onda 1100 obrtaja ako je to to al odo provjerit
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
provjerio sam pto synhro je preko mjenjaca al opet osta ke pitanje gdje je 1100 obrtaja
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
u mene medju nogama je samo spera i u mene je zetor 8540 nije ni malo slican drugim npr 7245 6245 5245

...zetor serija super je imala kao opciju nadoplate 1000 obrtaja tako da postoji mogućnost da ga i nema....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
...zetor serija super je imala kao opciju nadoplate 1000 obrtaja tako da postoji mogućnost da ga i nema....
A gdje se ta opcija uključuje? Ako je ima.
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
A gdje se ta opcija uključuje? Ako je ima.

...nisi me shvatio,vjerujem da Felixx nije prvi vlasnik traktora,što znači da onaj prvi tko je kupio taj traktor je reko šta će meni 1000 obrtaja na kardanu ne treba meni to tako da nije ni nadoplatio i nema na tome 8540 1000 obrtaja...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
...nisi me shvatio,vjerujem da Felixx nije prvi vlasnik traktora,što znači da onaj prvi tko je kupio taj traktor je reko šta će meni 1000 obrtaja na kardanu ne treba meni to tako da nije ni nadoplatio i nema na tome 8540 1000 obrtaja...
Nisi ti mene shvatio.
Ja pitam, ako ima gdje se uključuje i kak?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
...zetor serija super je imala kao opciju nadoplate 1000 obrtaja tako da postoji mogućnost da ga i nema....

...ne možeš ju uključit jer tvornički nema....
Prvo jedno, a sad drugo :scratch
Pitanje glasi:
Ako je na 8540 doplačena (a samim time i ugrađena) opcija brzog kardana, gdje se ta ista uključuje?
Jel sad jasnije pitanje?
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
...pa tako da ga vratiš u tvornicu i kažem želim 1000 oktretaja na kardanu...
pa jbte konj mozda imam 1200 obrtaja ugradjeno fabricki al gdje se ukljucuje to te pitamo cijelo vrijeme :mad:
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
jel mi ko ovo moze potvrditi
danas mi kaze covjek koji ima 7245 i 7745 da prednju vucu pokrece hidraulicna pumpa :confused: nekak mi to malo cudno
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Zna li itko kojih je dimenzija onaj semering nazad na izlazu kardana. Trebam mijenjati na mom Zetoru 5545 malo mi masti. Mislim da svi ovi stariji modeli imaju iste semeringe ili se varam?
 
Z

zetor4718

Guest
jel mi ko ovo moze potvrditi
danas mi kaze covjek koji ima 7245 i 7745 da prednju vucu pokrece hidraulicna pumpa :confused: nekak mi to malo cudno

Takve prednje vuče ugrađivao je John Deere.to ti se zove FWA(Front Wheel Assist) i služi samo za pomoć pri nekim situacijama,a ne da ju uključiš pa cjeli dan oreš ili vučeš klade.ja nikad nisam vidio Zetora sa takvom vučom a kamoli čuo,ali Zetor je nekad surađivao sa JD tako da je svašta moguće.evo i primjera:

johnderre.jpg
[/QUOTE]
 

Najnoviji postovi

Na vrh