• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bučos čestitke na stroju,budeš malo odmorio imt-a a i svoja leđa,trebaš se ti dobro čuvati ,još sada friško u bračnim vodama
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,326
Čestitam Bučo na kupovini nove makine.
Sad bumo puno manje pp-ali :=:)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,227
@Bučo
Koliko ima Zekan rs? Ti si drugi vlasnik?? Ne bude se Zetor tako često kvario kao Imt :). A zasad ima prikljucke s kojima se igra tako da ne bi trebalo biti problema.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala svima na cestitkama neznam kolko ima sati neko mu je stavio sat od imt-a to mi tolko nije ni bitno motor je suh pali dobro lijepo prima gas getriba nista ne drobi ljepo se salta hidraulik radi dobro, nije novi tak da ako bude kakvih kvarova rijesit ce se nije nista vijecno bit ce imt-u dosta lakse necu ga morat mucit u teskim poslovima a prikljuci jedino mi je za sad tanjuraca premala plug mu je dobar 2x12" mu je mozda mali al za ovakvu godinu ko ova taman kad dode roto brana bit ce jos laksa priprema!!
@mika tak je ispalo cijena mi je bila ok kad sam isprobo traktor tak da sam ga onda uzeo!!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma ne brini se,raditi če zekan dobro.Moj je još stariji,i jedino što me na njemu muči je taj razvodnik u hidrauliku,a sada ču valda i to riješiti.Ja znam sve na zetoru popraviti,jedino taj razvodnik nisam nikada ni probavao,ali vidim da ima ljudi koji i to znaju.To mi je inače prvi zetor na kojem ta tako zvana kocka ne valja.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
@mf698 kaj si nabavio drugog ili repariraš?

Kupio sam drugu polovnu,od 5711,a moj je 6718,kao sve bi trebalo biti isto,ali bilo je malih prepravaka,i evo radi dobro.Budem se sada malo igrao sa drugom kockom,nisam ju nikada rastavljao,pa da i to probam.
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Pozdrav svima,ispričavam se ako možda postavljeno pitanje nije u odgovarajućoj temi.Naime radi se o priključnom vratilu Zetora točnije o "brzom krdanu",koliko sam čuo radi se o 1000 rpm,za kakve poslove se taj krdan koristi i dali je moguća ugradnja na traktor u "izvantvorničkim uvjetima" odnosno dali je siplativo? Pozdrav svima :icon_thumright:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moguča ugradnja jel isplativo neznam u poklopcu treba ugraditi utvđivač u kučištu kanal za vilicu ubacit spojničke i zupčanike i ručicu za prebacivanje (posla ko u priči a i novaca ):icon_scratch:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Moj zetor dobio novi klip i celinder u hidrauliku,mislim več je mjesec dana gore al prije nisam stigao metnut.
 

Prilozi

  • 20150404_110559.jpg
    20150404_110559.jpg
    62.9 KB · Pregleda: 140

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel ti osovina na kojoj je opruga savijena ili slika vara ako se savinula neće ti dobro raditi hidraulik moraš poravnati .
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Uopće ni neznam šta bi na toj brzini radilo.. probao sam tjerat berač, dobro da se nije razletil... fali mu nešta između, kak je kolega spomenuo da je 750 okr, to bi bilo to...
 

Najnoviji postovi

Na vrh