• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ali Željac više nema vidni domet pa je pogon (otkaz) dobil hihihi
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač samo se ti rugaj ali Brnac je bil kao i Šarac po kvaliteti , bitno da Zetor radi :icon_thumright:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Lako za Zetore ionako nisu ko stari i neće nikad biti ona ista kvaliteta.
Neki dan gledo 6340 nakon 4000 sati kao da ga bomba pogodila.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,172
Zavisi od vlasnika :). Moj 6245 je 89' godina pa je još uvijek prva boja na njemu i očuvan je dosta.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Muhač samo se ti rugaj ali Brnac je bil kao i Šarac po kvaliteti , bitno da Zetor radi :icon_thumright:

da ste vas 2 bliže, mogli ste i kroz mog prošetat :D: ne bi se ja bunil :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma sve se može ali ja najsretniji kad se prošečem kroz traktor :icon_thumright::icon_thumright:
 

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
Pozdrav imam pitanje oko zetora 6340, znaci kvacilo mi odvaja na samom vrhu dok saltam, ne krci, jedino treca brzina nekad ali odvoji na samom vrhu, orat ne moze 2x14 plug samo stane na mjestu i smrdi lamela, dali ga je potrebno raspoloviti, odrzacivanje onih dvaju cilindara sta ima ili sta? Hvala
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Po mojem kako si opisao ja mislim da je lamela ako odvaja skroz gore.Ali javit ce se muha ili lisnik pa ce bolje pojasniti oni su macori za masine ljute
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Nemaš kaj razmišljati, na pol i urediti kuplung čim smrdi lamela.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=IQBkNkMnB7Q[/YT]

Danas sam ja čupao jedan panj, imao sam sjetvospremač iza i začudo prednji kraj uopće nije išao u zrak, mislio sam da ću ga morati otkvačiti, ali prvo sam probao ovako i ide bez dizanja prednjega kraja, prvo sam mislio da je panj, ali kada sam ga iščupao nije panj nego panjčina.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
U zadnje vrijeme mi se je dosta povečao luft na volanu 5211 bez serva i u subotu idem pogledat di je problem kad vratilo iz izlaza kučišta puža se vrti,a spona stoji i skužim da nisam maticu koja ih dovoljno stegnuo.

Pritegnem maticu muški i vratim osigurač i lufta skoro da i nema možda 1cm na jednu i 1cm na drugu stranu.:icon_pidu:

Lufta još za sada nema na krajnicima i ostalim elementima oko kotača.:p:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,704
@bučo pa šta nisi na medeni mjesec otišao??? Umjesto da uživaš ti se na zemlji patiš!!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
@bučo pa šta nisi na medeni mjesec otišao??? Umjesto da uživaš ti se na zemlji patiš!!!

Dam se kladiti da se Bučo nije jako patil,dapače,mislim da je užival! :)
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Buco ljep zetor,jel na njemu pumpa od 7245,jer starije tipe nemaju takvu
Boshpumpu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh