• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
@bučo pa šta nisi na medeni mjesec otišao??? Umjesto da uživaš ti se na zemlji patiš!!!

Dam se kladiti da se Bučo nije jako patil,dapače,mislim da je užival! :)
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Buco ljep zetor,jel na njemu pumpa od 7245,jer starije tipe nemaju takvu
Boshpumpu?
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Prvi puta vidim sa takvom,moj 7011 ima onu Sa "cokom".I jel bolji
Sa Tom pumpom jer mi se cini da je 70 zivlji od 72?
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Da to Sam skuzil da moj 70 Jace dimi od ovih novijih.
A za potrosnju neznam samo znam da I moj70 puno trosi u transport,valjda jer je spor pa je uvijek na ful gasu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
70 troši kad nije iskorišten (kod meni ih bilo dosta još je jedan) , kod siliranja je mala razlika između onog kaj silira i onog kaj vozi silažu isprobano bezbroj puta ,
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Problem mi stvara kocka hidraulika na mom 6718,moram drugu nabaviti,jel ima tko kakvu polovnu?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kakav problem obično se da složiti kolege Muha i Lisnik to znaju riješiti .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala svima na cestitkama u planu je bilo ga uzet prije svadbe al ceko sve oko svadbe prode bos pumpa neko ju je valjda mijenjo prije jer traktor je 83 god ujutro pali ko mina ide ko lud teski poslovi su sad milina za radit a drljanje i sjetvu je obavio imt s lakocom nisam ga moro terat pod tanjuracom i oranju jos jednog dijela to je zeko obavio bez greske jos se privikavam na zeku!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja nisam znao dal si ga kupio ili posudio,ali sad čestitam! :drink:
Nisi pogriješio,to je mrcina,ima i dobru kabinu,servo volan,milina!
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Čestitke i od mene. Da dugo i dobro radi.
Moje skromno mišljenje je da bi moral goniti minimalno 2 m, a možda i 2,20 m.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala kolega svake godine pomalo sirim povrsine imt nije u cvijetu mladosti treba mu pomoc jos da upiknem do jeseni ili do sljedece godine roto branu bit ce milina tak sam i sam racuno da bi uzeo neku 2 do 2.25m!!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Bučo sretno sa novim strojem,to je ipak veliki pomak napred.Nemoj se ustručavati i 2,5 m uzeti RD,lakšu izvedbu,njemačku neku recimo,i ako mu bude teško lako skineš jedno ili i drugo radno tijelo krajnje mislim,a zašto njemačku,zato jel se radno tijelo da skinuti a osovina ostane u RD,dok na talijanskima ti je to u komadu,tijelo i osovina
Nisam napisao šta me hidraulik zafrkava.Kaže mi majstor da je u kocki neki sic poderan,gdje ventil zatvara ulje,pa to zato ne valja,treba druga kocka i gotovo.Ja sam sve na zetoru šarafao,jedino tu kocku nikada nisam pa da se ne pravim pametan,otišao sam kod majstora koj zna.
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala kolega budemo vidjeli krecem u potragu pa cemo vidit kakva ce doc!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala nije tajna placen je 62 tkn neko veli previse neko veli da je dobra cijena da nije skup ima par sitnica koje treba rijesit al nisu hitne i gume su mu malo losije!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh