• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
evo me opet skinuo sam karter daj vidite po ovoj slici dali može biti problem u ovom oringu pola ga se izvuklo van, nije u ležištu po mome to je cjev koja ide s pumpe na filtere

a ovo je slika letećeg ležaja dali ga mjenjati na oko je radilica sasvim ok nije izderana ko ležaji
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
jel ovo normalno da se osovina kleca u ovom kučištu?
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
evo me opet skinuo sam karter daj vidite po ovoj slici dali može biti problem u ovom oringu pola ga se izvuklo van, nije u ležištu po mome to je cjev koja ide s pumpe na filtere
Tu je problem, kod zamjene pumpe niste cijev utaknuli do kraja.


jel ovo normalno da se osovina kleca u ovom kučištu?
Normalno je da se malo kleca, ležaj u zamajcu centrira.
Svejedno stegni one imbuse i provjeri ležajeve, a naročito taj kojeg drže ta tri imbusa.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Rastavljen i spojen u hrpu, sutra se vozim, nadam se :) Želio bi se zahvaliti na pomoći kolegi lisniku, i kolegi muhi koja mi je ujedno bil tehnička podrška danas :)
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Kod mene isto složeno i pritisak je u redu samo sastavio sve nazad i namjestio cjev i oring isto zahvaljujem na pomoći.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moj stari Zetor dobil nove lamele potisne ležajeve ležaj u zamajcu i japanski šešir glavni izvođač je bil Muhač (zahvala za urađeni posel) . No imam i zamjerku na Muhača rastaviti traktor na pola za 47 minuta i sastaviti za 2,5 sata mi se ne sviđa pa to treba trajati bar dva dana. :icon_fU: Moje je zadovoljstvo kaj sem mogel proči kroz traktor :icon_thumright:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zadnjih par godina je znala prokliziti kardanska lamela pod roto branama a sad je bila prilika za čopit Muhača .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj ti sumljaš u moju kontrolu i Muhačev posel ?? Kuplung odlično odvaja (oba stepena) malo je tvrđi radi novog japanca neme nikakvih trzaja za sad odlično .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne sumnjam naravno,nego me zanimalo jel ti kaj mekši,al vidim veliš tvrdi je?
Kad su meni mjenjali ko na autu je mekan i odvaja i kreče nježni,al moj je hidraulični,a tvoj možda mehanički.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mehanički je evo sad sam kolegi mijenjal donji celinder (7211) isto je tvrd kak i moj tak da je ok možda je proklizaval radi oslabljenog japanca i još da ti rečem ima svoju vodenu pumpu sa Štauferom (1978 god 6945) :icon_thumright::icon_thumright:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Rastavljen i spojen u hrpu, sutra se vozim, nadam se :) Želio bi se zahvaliti na pomoći kolegi lisniku, i kolegi muhi koja mi je ujedno bil tehnička podrška danas :)
Uvjek na usluzi, drago mi je kaj sam te uspel nagovoriti :icon_thumright:
Nadam se da bu dobro :(sweat):

Moj stari Zetor dobil nove lamele potisne ležajeve ležaj u zamajcu i japanski šešir glavni izvođač je bil Muhač (zahvala za urađeni posel) . No imam i zamjerku na Muhača rastaviti traktor na pola za 47 minuta i sastaviti za 2,5 sata mi se ne sviđa pa to treba trajati bar dva dana. :icon_fU: Moje je zadovoljstvo kaj sem mogel proči kroz traktor :icon_thumright:
Znal sam da nebuš mogel odoleti :(nerd):

Zahvala i tvojima ukučanma na delicijama pripremljenim za mene (naročito supruzi i staroj majci) te na poklonima.

Novi potpis ti je :icon_fU:
 

neznam_nis

Član
Tu od
23 Ožu 2013
Poruka
71
Tri minute uništavanja traktora, kak mu ga nije zal
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=IQBkNkMnB7Q[/YT]
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Ne kontam sto nije malo otkopo oko tih panjeva plugom pa ih onda zakaco, plugu ne bi bilo nista . Ocigledno se neko docepa prelako para :icon_rolleyes:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Tri minute uništavanja traktora, kak mu ga nije zal
]
Hidraulika,transmisija i prednji most su mu jako zahvalni na tome.

Jesam nekaj malo jutro sam došel iz posla pa me čopil umor naročito kod sastavljanja .
A i Muhač se već dokazao da ga može nažmirećki rastavit i sastavit.
 

Najnoviji postovi

Na vrh