• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,279
Mijenjali smo gumice u hidrauliku na 3511 :).
ac0245f611484a7c9d6c2dbc414954d9.jpg
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Na Zetoru 4712 kaplje nafta na cijevčici koja ide iz boš pumpe , zna li netko što to znači?
Kod mene isto kapalo promjenil sam ac pumpu i više ne kapa , ac je bila njegova od 1974 godine .
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,279
Nismo.. Samo u cilindru i na rukama hidraulike. Ali cale kaže da će morati tražiti silikonske da su ove loše. Kocku cale nije nikad dirao, tako da nju nismo dirali.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Šteta, bila je prilika kad je več širom.
Silikonske ti bu mažete za čas okrenulo.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Kocka uopče nije roblem. Mene je bilo strah to rastavljati, a kad sam zapravo vidio što je to zapravo...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Marko, kocke na Zeksu i Ursanu nisu iste. Zeksova ima više dijelova koji su osjetljiviji kod ugradnje.
Mada opet nije neznam kaj posebno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Po mojem čim tvrđe dulje traju.
Teže ih okrene ili prosvira , a to i je uglavnom problem.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,279
Kod mene su prosvirale.. Ali traktor nije radio 20 godina do sad. Baš me zanima koliko će sad hidraulika držati, a da nespusta kad ga ugasim.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Marko, kocke na Zeksu i Ursanu nisu iste. Zeksova ima više dijelova koji su osjetljiviji kod ugradnje.
Mada opet nije neznam kaj posebno.

Ja sam mjenjo na 5011 komplet osim na ručici od brzine hidraulike, rukama i polugama. Mirna ruka i malo volje napravi se sve, i kolega kojem sam radio zadovoljan.
Mada je reko kumu kad sam počeo raskapat da to ni servis nebude sastavio nazad... :icon_winkle:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Tako su i meni moji govorili kad sam ja svojeg Ursusa rastavio, da neće nikada biti sastavljeno.

Sad samo čekam kad ću ponovno sve skinit dole. Torzionu osovinu nisam dirao, nije curila. Sad sve što je curilo ne curi, a na njoj doslovno curi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Očiti dokaz (kak sam mnogo puta napisal) da nije sveto pismo.
Samo volja i malo više pažnje.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Kad sredim grah ide cijeli hidraulik ponovno dole, a onda se i još neke stvari rješavaju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ako bu trebalo pomoći dojdem i ja ..... brati grah :icon_wink:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Kolega, ne brini se, bit ćeš ti kontaktiran...... Ali ne u vezi graha :icon_twisted:

Svi redom hoće ići raditi grah, ali za grah. Kad bi ih sve skupio, poradio bi to malo graha za sat vremena. Ali ne bi imao dosta graha...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Onda bum ja došel šarafiti za šarafe a ti skuhaš grah za obed :(happy):
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Nemoj to pričat. Ak budeš šarafio kod markeca ja dolazim s kamerom i pijačom. Samo da bude vikend i nisam na terenu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh