• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Jel ovaj traktor poliran dok se ovako sjaji? Ja sam na svome Zetoru otkinuo auspuh, doduše nije još otpo ali je dopola napuko. Išao sam s njim u voćnjak da kosim pa je auspuh zapeo za granu i eto belaja. Popravak će čekati dok osušim travu. Malo je glasan ali ne smeta mi to toliko.
 
T

tuaregr10

Guest
Da osvjezim malo temu sa slikama moja 2 zetora sto su mi ostala.. ;)

7245 sa vanjskim kocnicama (kao 7745) i sperom prednjeg difrencijala..


i 6245 jako ocuvan traktorcic.8)

Svaka čast, dobar posao, lijepo ste sredili traktore :finga:.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Da osvjezim malo temu sa slikama moja 2 zetora sto su mi ostala.. ;)

7245 sa vanjskim kocnicama (kao 7745) i sperom prednjeg difrencijala..


i 6245 jako ocuvan traktorcic.8)

Svaka čast, dobar posao, lijepo ste sredili traktore :finga:.

Trudimo se maksimalno, hvala...:finga:
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
preporucujem svim svojim kolegama da operu motore od svojih traktora zbog boljeg hladjenja a i ljepseg izgleda


Uploaded with ImageShack.us
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
8540,a ne 8545 jer takav ne postoji

hahaha...koji fail...hahaha....ja sam mislil napisat 8045 pa sam samo stavil umjesto 0 broj 5 a nisam skužil...hehehehe
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
hahaha...koji fail...hahaha....ja sam mislil napisat 8045 pa sam samo stavil umjesto 0 broj 5 a nisam skužil...hehehehe

Pa da si napisao 8045 opet bi promašio, hahaha! Dobar je koji god da je, prava zvijer! :supz:
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
nije jer se sijećam da je felix pričal da bude kupil 8540 zekana i kupil ga je:!:
u pravu si traktor je zetor 8540 turbo sto se osjeti u radu inace sve je u redu samo sto mi danas hidraulika od poluga i kipanja nije htejla da radi ugasim ga upalim nece dodam mu gas do kraja kad poce pomalo dizat poluge i tako radi neko vrijeme kad opet men presa ide po zemlji a pick up podignut i ne mogu da ga spustim (na pick upu ima cilindar za dizanje ) opet malo jaci gas proradi ja mislio do ulja razgrijalo se ko voda pijedlozi za problem i rjesenje:scratch
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Možda i je loše ako ti je bijelo ne valja..
ulje cisto ko suza kad je bijelo ima vode to znam
al kazu men hidraulika mora dizat malte ne s vodom samo da ima neka tecnost
a i culo mi se neko klepetanje iz pumpe
 
M

Miško 007

Guest
A i da je pumpa mislim da bi jos trebo dizat jednom čovjeku je ulje filčter hidrulike bio u pitanju a najbolje da krenes od jeftinijeg...
 
T

tuaregr10

Guest
preporucujem svim svojim kolegama da operu motore od svojih traktora zbog boljeg hladjenja a i ljepseg izgleda


Svaka čast za traktor, pravi stroj, lijepo izgleda :supz:.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
e imam sad novi problem naime ulje mi prelazi iz mjenjaca u suhu komoru (mislio sam je semering na al ispostavilo se da je dihtung ) otvorio sam ( izmedju diferencijala i suhe komore ) poklopac sa strane i vidio da mi ulje kapa odozgo kad pomaknem multipower dolazi do ovog

Uploaded with ImageShack.us ova komora bude do pola u ulju a ovo je lamela kardana
da li je sta otislo ( puklo ) jer sam naso dijelove lezaja onog malog s iglicama inace multipower radi
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
Pa ako si našao djelove tj. iglice ležaja onda je otišao ležaj a sa njim najvjerovatnije i semering. :scratch
Kako si osjetio kvar tj. kako se manifestuje?
 

Najnoviji postovi

Na vrh