• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Koliko ide ulja u Bosch pumpu u 3511?? Znači baš u pumpu i u regulator? U pumpu sam nalio cca 3 deci, a u regulator 2..
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Koliko ide ulja u Bosch pumpu u 3511?? Znači baš u pumpu i u regulator? U pumpu sam nalio cca 3 deci, a u regulator 2..
Na kučištu se toči dok ne procuri na cijevčicu van,ak natočiš i viška iscurilo bude,a na regulatoru je čep za kontrolu znači točiš dok ne krene ulje van na njega.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Znam to za cjevčicu :). Znači u regulator točim dok gore na vrhu ne krene curiti?? Pa si on višak bude sam izbacio..
 

muamer55

Novi član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
18
Evo par slika skidanje prednjeg diferencijala u zetora 5245 i stavljanje jos dodatnih mazalica za podmazivanje lezajeve
view.php
view.php
view.php
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,513
Još uvjek slika u postu nema.

@ Muamer, ako treba pomoč oko postave slika javi se na pp
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Meni se čini da je ovaj zetor u lošem stanju.... kolega održavaj malo to nije to IMT [emoji1]
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,834
Ma strojčina. Vidi samo koji teret nosi prva vučna kuka. Odokativno cca 40 % traktora. Ako neko ima volju nek baci računicu koliko točno sad nosi ta kuka. Ja više volim od oka.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
@ ZetorboyPročitaj si još jedanput kaj sam napisal kak je spojenoi i kak daje signal kad je spojeno ko na slici od @dado6340, složil sam prije 3 tjedna getribu na takvom traktoru i znam kak je spojeno traktor je 93 godina do sad ni ništa prčkano po njemu.

Zašto onda imam ja taj prekidač i instalaciju spod ručice, i daje signal samo kad je ona odignuta, drugačije nikak?
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,834
Sad vidim da je napisal da je taj zetor god kao i moj 93. Možda imaš taj prekidač jer je mlađi pa je drukčije izvedeno.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas sam ispustio staro crno ulje iz regulatora na bož pumpi na zetoru 5211 i izašlo je 1.5dcl.
Upalio traktor i ne dolazi novo ulje iz motora,znači u regulatoru stalno stoji isto ulje.
Nalijao novo ulje i teraj dalje još 28 god.
Ovo ulje koje je bilo unutra je bilo masno ali crno,a nikad mjenjano.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh