• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Pa kaj ne vidiš kak izgleda ova osovina na kojoj je gornji snop zupčanika, tj. mjesto za igličasti lager?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Vidim. Ak je star tri banke,onda nije čudno. A ako je nov,onda je gadno.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Mjenjačku osovina je na tom dijelu debela 25mm ovu je poglodalo na 11.
Oficir taj vozi već, eto mjenjani su svi ležaji (stavljeni NTN,KOYO,CORTECO semeringi) spojnička osovina,mjenjačka osovina ma pun kufer osovina i nekoliko zupčanika:drink:
Ovaj Je 1977 godina
 
Posljednje uređivanje:

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Je,je mislim da negdje oko 8000 do 9000kn nisam pital na kraju obračuna kolko al znam da su ležajevi i semerinzi bili 2000 kn, 30litara ulja 500kn, i ponuda za dijelove mjenjača je bila oko 4500
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Moj Zetor 3511 je poderao tu istu osovinu za godinu dana.. A tvornička je držala 40 godina.. Ulupali u getribu preko 4000kn, a on iskače iz prve u ravnu i uz brdo, a iz treće pod teretom nizbrdo..

U Tractorpro kod Čegeca traže 500€ samo za rad da mu getribu donesem na stol..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kak sada zvuči,mislim jesi zadovoljan dijelovima i odrađenim poslom?
Jel bilo kakvih home made prepravki?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tebe sam pital mika.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pazi jesi sve dobro slozil znas kakav je gazda jel bar zasad zadovoljan??
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Kak sada zvuči,mislim jesi zadovoljan dijelovima i odrađenim poslom?
Jel bilo kakvih home made prepravki?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk

Dijelovi su ovog proizvođača (imaju utisnut žig) http://www.korurs.pl/ kupljeni u zagrebu a trgovac na njih lijepi svoju deklaraciju na kojoj piše zemlja porijekla češka. Kad je gazda došel vračat vilice(bile su zamotane u strech foliju i popigane) i priupital malo o tome onda je malo mucal pa je rekel da nezna da on to dobiva od dobavljača iz češke.Spojnička je zajebavala........pa ti sad vidi kak sam ja zadovoljan dijelovima.Jedino osovinu diferencijala je povukel od čegeca(jer nije imal takvu kakva je trebala na stanju) i tu se vidi i na oko razlika u obradi a i u materijalu, pa je nakraju gazdi bilo žal kaj nije uzel od njega sve iako su njegovi zupčanici i osovine bili 1000kn skuplji.
Kak je gazda zadovoljan odrađenim poslom pitaj njega ili @buču zna i on.
@bučo zasad je:icon_super:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
mika znam ja da si bio precizan kaj se tice posla to sam vidio i po ursusu u garazi kad je gazda zadovoljan odradeno je sigurno odlicno :(handshake)::(handshake)::(handshake):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka čast mika fino i pedantno,to je posel,a i kad se več sve raskapa dobro je sve prekontrolirati i zamijeniti i onda je dugo mir.
A sami dijelovi te i nisu puno koštali s obzirom na porijeklo.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh