• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Radi Bilic u Vukovaru kako da ne. Popravlja i cilindre. Samo nikad vise tamo. U Palanku odneses, za duplo manje novce ti popravi i ne prigovara.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
d56ec121a1b8c3656ede3ac24a62630e.jpg
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,147
Upravo zbog te rucice koja je dobila luft unutra zaskace ti prikljucak kad se traktor zaljulja.Luft se pojavio na nitnama koje spajaju dijelove poluzja ..Otprilike problemi na poluzju su oznaceni na slici.Taj zahvat bi trebao raditi neko ko se razumije u posao .


I kako se to inače popravlja?Ili se kupuje novo?:(rofl):
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Gdje je manje lufta zanita se .Gdje je puno lufta mjenjaju se nitne.Ima tu jos opruga i utvrdivac te rucice .Kad dode do habanja tad nemoze da zabravi polugu u zeljenom polozaju...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Radi Bilic u Vukovaru kako da ne. Popravlja i cilindre. Samo nikad vise tamo. U Palanku odneses, za duplo manje novce ti popravi i ne prigovara.

Šta mu doneseš na noge i još ti serenda? Haha, fala lepa...

Možel' adresa/ime radnje od tog meštra u Palanci? Može i na PP
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Procuri mi cilindar u pola zetve na kombajnu, kad dodjes 5 minuta sere di sam bio prije zetve, sta mu sad nosim. I to ne jednom. Ne daj Boze doc subotom posljepodne.
Saljem ti letak na PP
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pravi (pošteni) majstor u sezoni radi i u pola noči i Nedjeljom (em pomogne em zaradi) . Ja nemam takvih problema kad procuri celinder sa njim u auto i do Muhača a ako mi treba savjet tu je naš Puknuti :icon_thumright:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A kolko ti je satnica, ti se isto naplatiš sa štruklima? [emoji23] [emoji4] [emoji4]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Nisam uključivao kompresor na 7245 dosad i danas uključim kad ono samo malo puše zrak , šta bi to bilo.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
a jesi probal pumpat, kak veli puknuti nema tu nekog velikog protoka zraka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh