• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
..a jebi ga ..ili plug pojede hrđa ispod oraha ili ga potroši zemlja ..
skidaj glavu ..vizualni pregled cilindra , vjerojatno kondenzacija učunila svoje ..
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,114
puknuti
Jel ti volis puno liža?

Jandric 200
Pogledaj si na izlazu di zavidaš crijevo da ti nije začepljena rupica ili da ti nije crijevo zaštopano.
One muhe koje nose blato znaju čuda napravit,meni su zaštopale prikljčak za crijevo i sav zak je odlazio u bocu umjesto u gumu:mur:
Prije pumpanja moraš i rastertit boc da bi zrak išao u gumu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pregledaj crijevo na usisu da nije stisnuto . skini glavu (samo 4 šarafa) i provjeri ventile dali zatvaraju .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nisam uključivao kompresor na 7245 dosad i danas uključim kad ono samo malo puše zrak , šta bi to bilo.

Kaj, ima to manometar na instrument tabli?
Ako ima, na koliko uspije nadrukati?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Prdneš na usis, ako na ispuhu smrdi .. neispravno.
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Manometar pokaziva do kraja je nadrukan, ali ne razumijem ga , on pokaže odmah čim dam kontakt da je pun pritisak , vidim dole kod boce su spojene neke žice.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Manometar pokaziva do kraja je nadrukan, ali ne razumijem ga , on pokaže odmah čim dam kontakt da je pun pritisak , vidim dole kod boce su spojene neke žice.

Problem na večini zetora, najvjerojatnije neispravan indikator ili su žice negdje na masi.

Znači tak nemremo ispitati kaj kompresor daje.
Skini izlazni lajtung s glave (metalni lajtung, ključ 27) uključi kompresor i probaj dali možeš prstom zadržati da zrak ne probija kraj prsta.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Kak se kači išta na ove kugle, pošto su poluge fiksne? haha
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Nema veze, kači se isto kao sa tvojima, samo što nisu brze kopče nego obične.. Ti staviš kugle na priključak, pritjeras dignes i zakačio si, a ovdje je nešto teže, klasičan sistem.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Nestavim ja niš jel nemogu, kod mene je razrezana ušica i ideš pod stroj s njom. Ovi noviji tipovi imaju brzu spojnicu (pa ide i kugla), pa ide, znači isto ko i kod mene da ideš s polugama ispod stroja ispod klinova.. ali s ove slike mi nema apsolutne veze kak to nataknuti na kline gore :D:
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ti direkt ideš na klinove, nema kugle??

E tu kod tebe nejde nikako, mora biti priključak sa klinovima koji se vade i stavljaju.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Jedina logika s tim kuglama.. ko to bude kupio, kupio traktor s prvom hidraulikom koja služi za ukras :D: Ko ja, s prvim kardanom, koji je gazda bacio pa usuštini, kao da i nisi kupio :D: Još naiđe bedak ko ja... i spektakl :D:
Ralica ima zavarenu metalnu šipku dužinom,, znači nemožeš zakačiti na tu proximu, rasipač isto...roto malčer... dalje ni neznam nisam drugo ni koristio.. ubiti, svaki stroj uz malo truda ide gore :eek::
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ta Proxima je od Bakova,a zna se kako trgovci rade,sve se poskida dolje s traktora,i prodaje posebno,pa su tako odrezali i brze kopče koje su na tom novijem tipu PH,i zavarili obične.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Šta misliš da bi tak stvarno nisko išao da to napravi? Kemija je, daleko od toga
 

Najnoviji postovi

Na vrh