• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Nekak mi na zetoru tesko okrece volan kad je na 700 obrt, tj sporo u odnosu na hurliman imat 542 duplaci naravno. Da li je u pitanju pumpa filter?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
A probaj očistiti filter (to barem ništ ne košta ako je žićani) ili staviti hidraol u volan (ako je unutra atf) pa buš videl razliku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ako ga proizvođač propisuje za zamjenu ja ga ipak nebi nazval idiotom.

Ja to nisam napisal, to si si ti samo tak protumačil.

Sinek, na jednom stroju je tvornica odredila da se na 1 velikom servisu (kojeg naravno plaća korisnik) mjenja kompletno ulje u hidraulici, a išlo ga je fala Bogu preko 200 litri .... isto tak ti je nekad ferac imal na zadnjem blatobranu naljepnicu koje ulje kam i kad. U mjenjaču ga neki ni dan danas promjenili pa još idu nakon 2-3-4-5 ili više tisuća sati i još uvjek je žuto ko jestivo.
Dal bi koljeno vrtati da je takvo kvalitetnije od većine ulja koja danas možeš kupiti.
Naravno svaki veliki servis je uvjek plačal krajnji korisnik, a mali poklanja uvoznik, prodavač ili tvornica.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,741
Sjedište i naslon su oko 700kn novi,a zetorov sic komplet novi 1000kn.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk

Gdje to ima čitavi sic za hiljadu kn?? Najeftinije kaj sam ja našao od dućana 1500 u hubzinu, do 2200 sa pojasom i naslonom za ruke
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Agroprodaja,na podu im je s desne strane kad uđeš u dučan pokraj vučne kuke,u paliču ne u v.g.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Danas na cesti sretnem neki čudni tip Zetora,pisalo je na haubi model 5585,tako nešto prvi puta srećem. Čak ga ni google tražilica nema.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
To je model za neodlučne forumase između IMT-a i Zetora :(rofl):
Ili si ti opet pivendaru pil :icon_wink:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Ma 100% sam siguran da je pisalo 5585.
Ne,normalnih gabarita je,ali ima nekako čudne blatobrane,ko model bez kabine,a i kabinu neku čudnu imal.
Ak ga sutra sretnem zaustavim ga i uslikam.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,741
Normalno da ga nemože naći jel nije ništa od navedenog, probajte sa 5243 ;)

Oficir, ja nikak nemogu razumiti to da taj sic u češkoj, u većini dućana, od samog proizvođača dilera i neznam kaj, govorim u Češkoj znači, sic nemožeš najeftinije nači ispod 1250 kn, i to je minimum minimuma.. kak onda kod nas u hrvatskoj ispadne još jeftinije nego tam di se pravi?

Za tu lovu, di sam vidio, ima nešta šta je približno slično tome, i ta cijena odogvara, velim, kad sam ja uzimao novi, i stari prodavao, 1500 kn je najeftiniji bio u Hubzinu, ja i Muha ga gledali baš nedavno i komentirali
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Onda ti je bolje za 1500 kn negder nabaviti sa šrota kamionski zračni od suvozaća i ugraditi.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zetor boy taj sic novi koji se prodaje u navedenom dučanu je vjerojatno rađen u nekoj firmi iz češke koja nema veze sa tvornicom ali radi za zetor siceve.
Recimo taj sic ima ručke za pomicanje sica napred nazad na drugom mjestu i iza skala za riktanje težine vozača je drugačije izvedeno od tvorničkog ostalo je identično i 1000kn je.
A zakaj je to tak sa cijenama nemam pojma.
Očito on u proizvodnji ne košta više od 700kn.


Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
prizvodnji , hm.. ako bravar naplati 10 eura kilo to je premija ..to ne košta više od 8 eura u prizvodnji
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Normalno da bude, brtvu lagano namaži diht masom.
Kaj buš s starim centrifugalnim? Ako ti netreba ja bi ga zel.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,741
Oficir, to je to šta ti ja pričam, orginal je orginal, i svuda košta tolko kolko je, sve je približno, ali nije to šta treba da bude, takva je i cijena.

Spektaklu nikad kraja :D: Neki dan, cjelo popodne izgubim na štelung kočnica, koje sam dotjerau u mm, s odličnim stiskom na papučicu.. danas obavim tehnički, 200 metara prije kuče imam kočenje zbog skretanja u ulicu, i desi mi se sranje, naravno :D: Spalim kočncu, skoro pol sata se pušilo van, na kraju vanjski cilindar otišao u k.ccc.. jedino te vanjske nisam zamjenio, i sad budem moral
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Cilindar nevalja, nema kaj. Ali ja se ipak malo bojim da si ti njih prešpanal.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,741
Muhač, 40 km sam napravio po asvaltu od naštelavanja, ali mi je cilinder blokirao jednom, stari ga podmazao i očistio malo i išlo je do danas. Najveća ironija, kaj sam sve skužio dok sam doma došao, počelo smrdit u kabinu, onda sam imal kaj i vidit jbg..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Gogo sve bude stimalo i ja sam svojem zeki isto s takvim zamijenio centrifugalni i dobio jos malo veci pritisak ulja provijeri i ti pritisak:eek::
 

Najnoviji postovi

Na vrh