• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ma garantiram!
Jbg,ušećeriš još 100-200 eura sa strane samo tak. Već sam ja gledao taj traktor,stvarno nemoš ništa zakopčat,jedino da skineš poluge,natakneš ih na stroj,podupreš letvicama,i uteraš traktor tako da sjednu... :)
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
710
Pozdrav,

jel zna netko koliko koštaju novi tapecirunzi za sjedalo od ZETORA ?



Ili gdje tapecirati na području daruvar, bjelovar, koprivnica, križevci....
I koliko to oprtilike može koštati za oba tapecirunga ?
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
710
Zvao sam HUBZINa, cijena 300 kn za donji i za bočni 270 kn.

Probat ću naći nekog dobrog tapetara, nadam se da će ispast povoljnije
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
130 kn ruke, i materjal 100 kn.. ovak je ispalo
 
Posljednje uređivanje:

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
710
I ja sam računao da će biti oko 250 kn trošak, ali danas me tip tražio 500 kn za tapeciranje ...

To je bilo tapecirano u Sisku ? Ma treba mi da bude uredno i robusno ne treba mi neka prevelika preciznost.

Ovo je vrhunski napravljeno za te novce....

Kakve su kvalitete ti zetorovi sicevi, ja sam kupio jednog od zetora 4320 za 350 kn, mehanički kao nov - odličan, ali donji tapecirung koma, gornji solidan.

Jel ih potrebno podmazivat ?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Da u sk, samo mi nije kedere mogao vratiti nazad, jel su izbušeni sad i brzo bi se raspalo. Ovaj sa slike sam prodao za 700kn... A jesu dobri.. kakvi su da su, ljudi naprave prek 10 hiljada sati na njima :D: Jeftino si prošao, kaj se tiče kupnje, gledao sam neki dan u hubzinu novi sa skajem presvučen, bez nalona za ruku 1500 i neku kn
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ne treba se podmazivati,jedino svake godine je dobro špricnuti WD-om kotačiće na stupu da ne škripe...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@Aag 14V na zetorovom sicu se da i sjedište i naslon skinuti jednim klikom i naravno možeš kupiti novo ili sjedište ili naslon.
Cijenu neznam ali mislim da je sjedište novo oko 200-250kn.
Sicevi su im jako kvalitetni i udobni,puno bolji od univerzalnih naravno i komforniji.
U amortizeru se mijenja ulje i tu i tamo wd40 špricnes na klizne dijelove.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Ma kakav nesretni WD??? Ne maže, a skuplja prašinu.
Takva mjesta treba "podmazati" silikonskim sprejem, jer on na sebe ne veže prašinu.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma kakav nesretni WD??? Ne maže, a skuplja prašinu.
Takva mjesta treba "podmazati" silikonskim sprejem, jer on na sebe ne veže prašinu.
Zj WD-40 nije na sicu da podmazuje jer zetorov sic nema klizače nego lagere,a wd je samo radi sjaja,zaštite od hrđanja i eventualno navoja za podesavanje tvrdoče.
ipak wd istiskuje vlagu.
A kaj se prašine tiće neizbježna je na traktoru i s čim buš god mazal poljepit če se i bit če pun prašine,ali zato zetorov sic i dalje radi glatko i bez nekih čudnih zvukova.


Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
710
Oficir u amortizeru se mijenja ulje ??? Kako do njega :S ?

Zvao sam za sjedišta Hubzin promet, donje je 300 kn a leđno 270 kn.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neznam kako se mijenja nisam imal potrebe ga mijenjat jer još lijepo radi i ne pisa ulje van.
U defoltu traktora za održavanje navode to ulje za amortizer sjedala mislim da ide 1ili 2dcl.
Ja sam kupoval par komada sjedečih djelova u agroprodaji i mislim da su bili oko 250kn.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
E ovo s uljem u amortizeru sica su već perverzije, o onaj ko je te upute napisal je (da oprostite) didiot.
Kad amortizer procuri zna se gdje mu je mjesto a izmjena ulja tu nebu pomogla, a da bum iskren ne vjerujem ni da bu mu redovita izmjena produljila vijek trajanja.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ina amortizol 377 Mineralno ulje visokog indeksa viskoznosti i niskog tecišta za punjenje hidrauličkih amortizera u svim klimatskim uvjetima.

Ima tecište od -50°C.
Ako ga proizvođač propisuje za zamjenu ja ga ipak nebi nazval idiotom.
A to kaj ga nikad nitko ne mijenja u amortizeru sica to je druga priča.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Sjedište i naslon su oko 700kn novi,a zetorov sic komplet novi 1000kn.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh