• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,556
Ja sam skoro kod brata na 6340 mjenjao cilindar kvačila jer mu je stari pusto ulje i nije dobro odvajao kvačilo i to je prvo što je zamjenio na njemu nakon dvije godine što ga je uzeo a taj traktor je svaki dan u poslu.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Cilindar kvačila je najmanji problem zamijeniti,za cilindre kočnica treba malo više vremena i alata
 

Bananko

Član
Tu od
1 Kol 2019
Poruka
49
Može pomoć. Neki dan sam na 4712 stavljao led reflektore 48w a na njemu su sa desne strane bili radni h3 boshovi napred i nazat i onda sam ovog kaj je napred bil stavil nazat a ova 2 led napred i to sam spojil tak da sam ovaj kojeg sam metnul napred spojil na istu zicu od ovoga nazat tak da se pali na 1 prekidac prednji i zadnji, a 2 prednja sam spojil na zicu koja je bila od ovog prednjeg i to je sve super bilo bez greske. I neki dan sam malčiral po noći i nakon 10 minuta je izgoril osigurač i ja sam stavil neku žicu tek tolko da dela i kad sam ih zapalil kod zadnjih radnih se videl malo dim i odma sam ju izbil van i nakon toga mi ni delala zadnja pozicija. I onda drugi dan sam metnul drugi osigurac i ne rade radna svjetla i pozicija a štop zmigavci i prednja rade normalno. Hvala na pomoći kom se da čitat.
 

Bananko

Član
Tu od
1 Kol 2019
Poruka
49
A bil je mrak a kolko sam videl dim iza na radnim svjetlima jer je svjetlo tuklo po dimupa se vidilo a mozda je i iz zadnjih svjetla al su zarulje citave
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Gledaj
Tu može biti svašta,ali prvo pregledaj žice jtler mi se čini da si previše toga pospajal,a neznam koji si presjek žice koristil i sa kakvom izolacijom
Pogledaj prekidač da se nije istopil,e sad nisam siguran,ali čini mi se da nemaš relej,a nebi ga škodilo staviti,ili čak dva ako želiš razdvojit prednja i zadnja svijetla,košta oko 35 kn
Probaj i farove spojit direktno,tek toliko da se uvijeriš da nije do njih,mada sumnjam
tu nešto smrdi na kratki spoj,samo ga treba pronaći
Pogledaj i ispod sica imaš račvanje žica na lijevu i desnu stranu,da li je sve tu ok
 

Bananko

Član
Tu od
1 Kol 2019
Poruka
49
A evo rijeseno ni bilo dosta izolirke pa se od vibracija napravila rupica u izolirki i u zadnjoj lampi se spojil plus na masu od h3 zarulje. Svejedno hvala na pomoci 😀.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Nije ti izolirka baš najsretnije rješenje za traktor,jer drži neko vrijeme,a od temperature i masnoće se odlijepi
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Nakon dugo vremena konačno na red došlo i farbanje trupa na 3511. Sva mehanika posložena do zadnjeg detalja, još srediti blatobrane + instalaciju dok se uhvati vremena.
 

Prilozi

  • IMG_20200604_102418.jpg
    IMG_20200604_102418.jpg
    73.9 KB · Pregleda: 47
  • IMG_20200604_102127.jpg
    IMG_20200604_102127.jpg
    75.9 KB · Pregleda: 47
  • IMG_20200606_172722.jpg
    IMG_20200606_172722.jpg
    68.3 KB · Pregleda: 47

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
142
Debljina onog "klina" na donjoj automatskoj kuki, zapravo me zanima koji je najmanji promjer oka na rudu prikolice da se može zakopčati.

Screenshot_10.jpg
 
Na vrh