• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ako imaš standardnu pumpu hidraulike onda možeš dolje na poklopcu pumpe ispustiti ulje a možeš i na reduktoru prednje vuče a trebalo bi da ima čep i na mjenjaču.U tog zetora bi trebalo sigurno da ide oko 30-35 litara ulja.
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
Imam onu pumpa naprijed na motoru ispod koje je onaj magnet i mrežica mislim da je to ta standardna, koliko ide ulja unutra od prilike
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
A da, te serije XX40 imaju samo vanjsku pumpu.Ne znam tačno kolike ide ali preko 30 litara ide sigurno.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
30 litara ide ako samo radiš u ravnici ali gdje brdovit teren mora onda ići preko maksimuma ako hoćeš da može podignuti neki priključak.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Od strane kuplunga:
- par zupčanika redukcije kardana
- Primarna redukcija mjenjača- kandža 5 brzine
- Par zupčanika 4. brzine
- Zupčanici 3.i 2. brzine
- zupčanik 1. brzine i rikverca
 

Malik

Novi član
Tu od
24 Tra 2020
Poruka
6
Prije par godina su rastavljali mjenjač a vidi se da je loše odrađeno to sam juce raskopao ali bojim se da negfi nesto ne fali, čisto da mogu vidid da ne bi nešto falio.
 

Malik

Novi član
Tu od
24 Tra 2020
Poruka
6
2 zupčanika treba mjenjati prvi koji su u donjem sklopu i jedan osigurač koji kroz zupčanik ne znam ime toga dijela.
 

Malik

Novi član
Tu od
24 Tra 2020
Poruka
6
Složio sam sve ali problema poprilično falilo je toga doata samo sam tražio ako netko ima shemu da ne nagađam. Slagao ga je takozvani dobar majstor sramota na nekim mjestima nije ni seger osigurače stavljao.
 

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
374
To je nažalost tako i ja sam radil neke stvari za vrhunskim majstorima pa sam se poprilično razočaral, svi samo nešto na brzinu itd. a brzina i kvalitetna u mehaniki su nespojive . Uglavnom mjenjač složit baš i nije lako čak ni na zetoru.
 

Malik

Novi član
Tu od
24 Tra 2020
Poruka
6
4340 slažem se sa tobom brzo i dobro nikako ne ide ali kada vidiš banalne greške onda je još gore.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Kažete "fragokov" cilindri...ovi po 100njak kn da su orginalni i prva ugradnja zetora..

Zasto onda ovaj 2god star desni..ima 3 utora i samo na zadnjem o-ring..a ovaj lijevi koji je dado skinuo sa svog (prva ugradnja) ima u sva 3 kanala oringe, cime je taj cilindar trajao godinama a ne ko ovaj moj jace od 2.
 

Prilozi

  • 20200517_202835.jpg
    20200517_202835.jpg
    31.5 KB · Pregleda: 29

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Nije, od kvacila.. sad nije propiso cilindar..al nije ni odradjivao jel je napuhnula gumica i vj se nije mogao vratiti nazad i spanal je kvacilo...znaci koda se vozim s nogom na pol kvacila..snage ima a jedva da ide..
Ozraci se i par sati je dobro onda opet zacvika
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
To kaj se napuhnula gumica može biti i do ulja ili kvalitete gume od čega su izrađena manđeta i O-ring.
Broj utora i o-ringa nema s tim veze. Ionak na oba večinu tereta nosi manžeta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh