• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Moj je tak zujal kad sam ga kupil jer je za pogon pumpe hidraulika bil stavljen zupčanik sa krivim brojem zubi.

Hoče ako ima brzi kardan pa kad je uključen, ili ako je pumpa preblizu pogonske osovine.
Neznam jel postoji zupčanik sa krivim brojem zuba, nisam još čul za takav slučaj.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Hoče ako ima brzi kardan pa kad je uključen, ili ako je pumpa preblizu pogonske osovine.
Neznam jel postoji zupčanik sa krivim brojem zuba, nisam još čul za takav slučaj.
Mislim da je trebal biti zupčanik sa 13 zuba a bil je sa 14 I onda je zujalo. I naravno špena…
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Neznam, ja se sa takvima još nisam susrel.
Ako je negde nekaj zujalo obično je to bil kvar kojeg je trebalo otkloniti.
Ovak jako kak ovaj sa videa zuji ja nikad Zetoraq nisam čul zujati.

Mislim da je trebal biti zupčanik sa 13 zuba a bil je sa 14 I onda je zujalo. I naravno špena…
Neznam, nisam se ni sa tim susrel.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
To nebi smelo imati veze Boro.
A jel se zvuk čuje u svakoj brzini, jel se mjenja ovisno o okretajima motora, jel si probal isključiti pumpu hidraulika?
Čuo se u svakoj brzini a bila je isključena pumpa i čula se malo prednja vuča kad je uključena, ali sad je već ionako prodan......




 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Na onom videu zuji ko 577 ,ali da mozda nisu kakvi lezaji stradali u reduktoru ili gdje u mjenjacu. Moj 5011 zuji samo u 4. brzini malo ,ali za to je Muha dao objasnjenje skoro .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Čuo se u svakoj brzini a bila je isključena pumpa i čula se malo prednja vuča kad je uključena, ali sad je već ionako prodan......




Jebote, kad gledam te Zetore u Bosni stvarno su ko zvono, večina ih je fenomenalno očuvana.
Svaka čast
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Ima ih dosta koji dolaze u Bosnu iz Amerike u skroz losem stanju pa ih farbaju i dotezaju za prodaju ,a valjda ima nekih koji dolaze da ne treba farbati. I ja sam svasta se nagledao kad sam trazio ovo moje kljuse.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Upravo tako,i ovaj je bio skroz ofarban,a cijena je bila 11 000e i još mi je čovjek rekao da traktor ima šperovanu prednju vuču i vanjske kočnice a kad smo došli on to ništa nije imao,ali čovjek opet nije kriv jer se ne razumije toliko u traktore.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Gledao sam ih nekoliko a idem i ovih dana pogledati još neki.Zvao sam danas toga što prodaje tog 7745 turbo i cijeni ga 15 000e što je po mom mišljenju previše mada je traktor stvarno dobar i ima dosta opreme ali sumnjam da će ga prodati za te pare.
 

Najnoviji postovi

Na vrh