• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Hvala svima na čestitkama!Znači ovako:
-Traktor Zetor 7245
-Godište 1988
-Radnih sati 3544
Zadnje gume aman pa nove, prednje malo lošije ali mogu još, fale mu tegovi napred i automatska kuka jer trenutno ima poteznica a plaćen je možda malo više nego što bi trebalo. Potraga je trajala par dana i odlučili smo se na ovog Zetora nakon pregledanih 5 Zetora....





I da, dovežen je na točkovima prešao oko 50km
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,166
Sad sam ja skužio zašto si farbao vitlo,da se zekan ne uvrijedi,samo mi nije jasno na ovim slikama kako si uspio zasnježit samo pola dvorišta :unsure:
Nek te dobro služi..
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Da, zadnje su 16.9-34 a prednje 12.4-24. Zaboravio sam reći da je traktor ofarban komplet prije par godina što se da i primjetiti i dovežen je na točkovima prešao oko 50km.
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,859
Sigurno da bude malo brži ali po meni su te gume preglomazne. 30 mu onak najbolje leže, barem tak meni izgleda. Nema veze. Bitno da on odradi šta treba i zaradi 👍
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Sigurno da bude malo brži ali po meni su te gume preglomazne. 30 mu onak najbolje leže, barem tak meni izgleda. Nema veze. Bitno da on odradi šta treba i zaradi 👍
Da, brži je nego sa onim 16.9-30 točkovima, a ove točkove uopšte ne mislim mijenjati jer za sada nisam primjetio ništa da je motoru teško da ih nosi.
I kad ide u pogon.? Sad moraš i ime promjenit na jutubu😉
U pogon ide čim bude vrijeme malo ljepše jer trenutno pada snijeg.
 

Najnoviji postovi

Na vrh