• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Jel ti puno previsok?
Jest, možda za nekih 20cm je viši od Ursusa a možda i više.
Zadnji kotači su 16,9-34...a koji su prednji?
Vidim da to nisu "original Zetorove" felge (ove si ljepše).
Prednji su 12.4-24, a felge ne znam ni ja od čega su, neko kaže da su od Proxime.
 
  • Like
Reactions: ZJ
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Šalu na stranu, kod mene u selu još prije rata jedan čovjek kupio Zetora, bio mu visok za šupu pa svaki puta ispuštao gume do pola i malo otesao gredu da prođe kabina 😂😂 Kaže sreća bila što je imao kompresor pa je mogao uvijek napumpati gume

Ja sam isto za kuću gdje imam Amfort, taman na knap kakvih 10cm sa Zetorom, a na šupi sam morao skinuti podaskani okov oko grede da može ući, tu je ono, možda 3 - 4 cm da prolazi 😅 Unutra je šupa viša jer su grede 15x15, a ove glavne su 40x40 😂
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Nema se tu šta mnogo pričati, Zetor je dosta bolje napravljen traktor, udobniji za raditi, hidraulični volan, brži dosta u transportu od Ursusa, ne treba kardan za hidrauliku, špera radi kako treba, nema šta dobar je traktor.Jedino bi mu možda trebao zamjeniti prednje amortizere kabine jer prenosi kao neke vibracije malo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh