• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,280
Nema prerada, novi nosač dolazi na mjesto amortizera .
Nema veze naginjanje jer je cilindar na jednoj strani mosta kao i amortizer.

A ima prerade, jer prihvat na prednji most (do bloka) nije isti. Igra od cca 5 hiljada kn koliko sam pitao za taj čisti servo na 6245.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
A ima prerade, jer prihvat na prednji most (do bloka) nije isti. Igra od cca 5 hiljada kn koliko sam pitao za taj čisti servo na 6245.
U tu igru od 5 soma ulazi i nosač, kao i nosač orbitola ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
A kaj je

Nije isti termin, sferni ležaj je u stvari kugla.
Jebe mi se kak se u stručnoj terminologiji zove, ugradil i izmjenil sam ih u svom životu za največe tačke. Mene su naučili da je to g lager i znam da sam bil jako sretan kad sam ih moral na viličarima mjenjati. Ko je to probal zna kak to ide.
I za mene bu to ostal g lager dok je mene
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Jebe mi se kak se u stručnoj terminologiji zove, ugradil i izmjenil sam ih u svom životu za največe tačke. Mene su naučili da je to g lager i znam da sam bil jako sretan kad sam ih moral na viličarima mjenjati. Ko je to probal zna kak to ide.
I za mene bu to ostal g lager dok je mene
Svejedno kak se zove, mislimo na isto. Mijenjali smo ih i mi na cilindrima...nekoliko desetaka komada...samo je bolcn bil fi 80.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
A kaj misliš kakav je bolcn bil na viličarima koji su se proizvodili dok je Bog po zemlji hodal.... ;) ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Na tom cilindru sam opadne van s vremenom zbog kvalitete ušice u koju je ugrađen 🤭
Kak i na pomočnom volanu, večinu ih treba piksirati....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Definitivno, neki Zetor Crystal ili Ursus je donator felgi.
I ovakve prednje kao sto su kod tebe mislim da su imali stariji modeli.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Bilo je tvornički ovih Zetora sa 34 točkovima, znači 7045, 7245 i 7745, a ove moje prednje nisu baš iste ko te na Ursusu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Bilo je tvorničkih, znam za jednog novog 7745 koji je kupljen sa takvim felgama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh