• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Da, Češka je prednja vuča a slijedeće godine možda dobije i šperu ta vuča i hidraulični je volan, nije onaj polu hidraulični.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,859
Jel mi možeš slikati kako je složen cilindar na toj vući ? Moreš tamo u zetorovoj temi staviti slike da ne kvarimo ovdje temu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Jel je hidrostatički volan tvornički ugrađen ili je prerađivan?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Probaj jel ima isti broj okreta volana u lijevo i u desno za puni anšlag ;)
Jel ga treba "dodavati" na cesti, tj. jel volan "puzi" na desnu stranu?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Volan mu je stvarno perfektan i ne vuče ni na jednu stranu, npr smotam volan u desnu stranu i naidjem na neku obalu on stalno ide u tom smjeru, nema da se otima upravljač u rukama,ne treba ni držati ruke na upravljaču
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,859
Znam da ide na mjesto amortizera ali me zanima jel ima kakvih prerada u kopčanju cilindra sa jedne i druge strane ? Jer amortizer stoji u koso dok je traktor na ravnom. Kak se ponaša kad se prednji most nagne u lijevo do kraja ? Jel ima ležajeve na krajevima cilindra ili je samo ubačen kao šta je bio i amortizer ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Probaj jel ima isti broj okreta volana u lijevo i u desno za puni anšlag ;)
Jel ga treba "dodavati" na cesti, tj. jel volan "puzi" na desnu stranu?
Pitaj susjeda, kod njega je ugrađen na 7045 hidraulični volan ;)
Ide ko puška, a set košta cca 5 soma kuniča
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Znam da ide na mjesto amortizera ali me zanima jel ima kakvih prerada u kopčanju cilindra sa jedne i druge strane ? Jer amortizer stoji u koso dok je traktor na ravnom. Kak se ponaša kad se prednji most nagne u lijevo do kraja ? Jel ima ležajeve na krajevima cilindra ili je samo ubačen kao šta je bio i amortizer ?
Nema prerada, novi nosač dolazi na mjesto amortizera .
Nema veze naginjanje jer je cilindar na jednoj strani mosta kao i amortizer.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,166
To sam inače viđao u firmi na pneumatskim cilindrima
Da li je to bolje rješenje od kugle općenito mislim?
 

Najnoviji postovi

Na vrh