• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,166
Imam pitanje na 4911 imam zračno sjedalo koje na sebi ima ovakvu zračnicu
I sve je to ok kad se stavi nova,međutim jako kratko traje i počinje puštati,da li je netko radio na takvom sjedalu nekakvu preradu da se to ne mora svako malo mijenjati,nije niti problem u novcima ili poslu nego se jednostavno nema vremena
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,859
Treba vidjeti zašto sve puštaju. Nemaju valjda sve tvorničku grešku. Nešta ju probuši. Probaj namazati novu gumu glicerolom da omekša gumu.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,166
Ma u početku je bila original dosta vremena,pa je ispucala od starosti
Poslije mi traju u prosjeku 2-3 god,ne probuši je ništa nego jednostavno popuca kao da je previše plastike,a premalo gume
Uspoređujući to za zračnim jastucima na kamionu da se to toliko buši trebalo bi svake 2 god mijenjati zračne jastuke kamo bi to došlo
Na većem zetoru imam na feder i mogu ti reći da nema baš neke razlike u udobnosti
I ovo je udobno dok radi,ajde da izdrži 6- 10 god ok,pa da ga i duplo platim,ali ovo je već previše
 

Najnoviji postovi

Na vrh