• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Šta te muči?

crknula je ili se nešta desilo s njom, a kolko sam uspio napipati kud ide ono crijevo iz posude, ona je negdje unutrna na dnu kabine skroz... uglavnom, na prvi mi se dojam čini da treba raskopati sve naprijed, od volana, kučišta volana, instrumnet table,, ustvari izvaditi onaj dio haube unutra u kabini, a to je posla... pa me zanima, jel tko to radio već? i kak?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Ne raskopavaš iz kabine nego od motora. Skini onu pregradu između motora i kabine i sa te strane ćeš mnogo lakše doći do pumpe.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ne raskopavaš iz kabine nego od motora. Skini onu pregradu između motora i kabine i sa te strane ćeš mnogo lakše doći do pumpe.

misliš, ili je isprobano već? :)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Nisam skidao pumpu al sam vidio gdje stoji, pošto sam tu pregradu skidao zbog nečeg drugog.
Tu pregradu drže četiri vijka, pažljivo je povuci uvis da ne pokidaš kablove i crijeva koji prolaze ispod nje. I sa te strane ćeš doći do pumpe.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Nisam skidao pumpu al sam vidio gdje stoji, pošto sam tu pregradu skidao zbog nečeg drugog.
Tu pregradu drže četiri vijka, pažljivo je povuci uvis da ne pokidaš kablove i crijeva koji prolaze ispod nje. I sa te strane ćeš doći do pumpe.

oke, hvala ;-)
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
slika-1213-2012-01-1325541831-velika.jpg


da osvijezim temu jednom slikom..

usput da cestitam novu godinu i praznike svim forumasima..:prayer:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
od kuda je taj kad ima crvene zadnje felge.koliko sati, koja godina

Traktor je iz Norveske, felge sam ja stavio , bile su suke colovke..Ima oko 3000 rs, godina je 1986..
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Jesi siguran da ima 3000 radnih sati......to bi bilo manje od 150 sati na godinu ;)
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Neznam kolko tvoj napravi za 2 godine,:roll: niti znam kolko je ovaj moj pravio godisnje, ali znam kolko pise na satu.. Ostalo me bas i ne interesuje.. Masina se moze probati i tako ce najbolje pokazati svoje sposobnosti i pravo lice..
 
T

tuaregr10

Guest
da osvijezim temu jednom slikom..

usput da cestitam novu godinu i praznike svim forumasima..:prayer:[/QUOTE]

Pozdrav basic :fball:
Dobar ti je ovaj Zekan, ne izgleda loše, čini se očuvan :supz:. Jedino što mi malo bode oči je to kao da je boja na haubi izbljedila, nekako gadno izgleda, možda zbog toga što je traktor stajao vani :scratch.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Pozz i tebi druze, Jest malo boja izblijedila ali nije strasno..Zekan nije losh nije ishaban, nema luftova, ima lijep motor i polanje brzina zrakom...
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
pa moj napravi 100sati u 2 godine
toma 3340 jel ovo tvoj zetor na avataru ( na maloj slicici) a sto se tice rs ja sam napravio preko 200 rs a radio sam samo baliranje , slilranje i nesto malo oranja iduce godine + freza i jos nesto koliko turbo povecava snagu traktora i jel isto recimo 60kW turbo i obicni
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ne to nije moj na avataru ja imam 3340 ali nikako da poslikam jer ili zaboravim il mi se ne da,a za koji model pitaš koliko turbo povećava snagu. nije isto turbo i obično jer je turbo osjetljiviji pa bi ga prije svakog gašenja trebalo ostavit na malom gasu da radi koju minutu da se turbina smiri i to će produžit vijek turbine dok obični možeš ugasit pod najvećim gasom i teretom ,to isto nije zabranjeno napravit na turbu i može se napravit ali učestala takva radnja nije baš zdrava za turbinu.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
ne to nije moj na avataru ja imam 3340 ali nikako da poslikam jer ili zaboravim il mi se ne da,a za koji model pitaš koliko turbo povećava snagu. nije isto turbo i obično jer je turbo osjetljiviji pa bi ga prije svakog gašenja trebalo ostavit na malom gasu da radi koju minutu da se turbina smiri i to će produžit vijek turbine dok obični možeš ugasit pod najvećim gasom i teretom ,to isto nije zabranjeno napravit na turbu i može se napravit ali učestala takva radnja nije baš zdrava za turbinu.
ja imam 8540 kao na slici a za turbinu sam se uvjerio u siliranju traktor nije osjetio kombaj al naletio sam na piku neki lik prodaje landinija 7800 i kaze turbina povecava snagu 15 konja sto mi iskreno bilo malo cudno znaci racunajuci +15 konja ja imam traktor od 100 Ks smijesno al fakat zato sam i pito
 

Najnoviji postovi

Na vrh