• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
molio bi vas za mišljenja i komentare,pošto bi htio kupiti drugi traktor zanima me koliko bi mogao dobiti za svog zetora 6945?pošto ih gotovo i nema u oglasniku neznam se orjentirati.motor je složen generalno,mjenjač nije diran pošto služi perfektno,hidraulik je repariran znači nove gumice,cilindar i klip,novi hladnjak,automatska kuka,poluge od hidraulika su piksirane,zadnje gume su nove mitas 12 platana stavljene u veljači 2011,umjesto roto filtera ulja stavljeni je kao na novijim serijama sto se poslje servisa baca,prednja vuča je također reparirana znači novi ležajevi i križevi kardana a prednje gume su više od 60%.zadnji reduktori su također reparirani stavljeni su novi ležajevi,kočnice su nove,kabina je grijana ima i radio,stakla su sva čitava,registriran je.razlog zašto bi ga prodao je taj da bi htio uzet nešto novije generacije zetora,deutza ili fiata.eto traktor je u super stanju,pali i vozi,hvala bogu još me nije nigdje ostavio,ja ga jedini vozim....

koja je godina cijene su svakakve po meni vrijedi oko 7500 eura do 8500e daj malo slika...
ali da li si siguran da ti ga se isplati prodavat posto si sve to ulozio u njega?
 
Z

zetor4718

Guest
koja je godina cijene su svakakve po meni vrijedi oko 7500 eura do 8500e daj malo slika...
ali da li si siguran da ti ga se isplati prodavat posto si sve to ulozio u njega?

1980.g.,češka kabina,traktor za njemačko tržište:brzi rikverc,kardan 540/1000,pomoćni vanjski cilndri hidraulike.ja znam da nemogu dobiti novce koje sam uložio ali pomirio sam se sa tom činjenicom.uslikat ću ga sutra,uglavnom isti model kao na avtaru
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
1980.g.,češka kabina,traktor za njemačko tržište:brzi rikverc,kardan 540/1000,pomoćni vanjski cilndri hidraulike.ja znam da nemogu dobiti novce koje sam uložio ali pomirio sam se sa tom činjenicom.uslikat ću ga sutra,uglavnom isti model kao na avtaru

Kod nas takav moze donijet 7000 € znaci 13750 KM.. To je sigurno njegova realna cijena i vrijedi tih para..:D:D
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
zetor 5911

eo da pokazem i ja svoju masinu
slika0017c.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
bice jos slika ovo je jedna koju sam imo kad ga slika ubacicu slike
 
Posljednje uređivanje:
T

tuaregr10

Guest
eo da pokazem i ja svoju masinu

bice jos slika ovo je jedna koju sam imo kad ga slika ubacicu slike

Pozdrav svima :fball:
Dobra ti je tvoja mašina, izgleda lijepo i očuvano, svaka čast :supz:. Čekamo još slika ;).
 
T

tuaregr10

Guest
Evo jedan od mojih zetora sto je ostalo..

Pozdrav basic :fball:
Dobar je ovaj tvoj Zekan 7045, stvarno lijepo izgleda :supz:. Da li su na njemu zadnje felge od serije 77xx :roll: ? To me je zbunilo, jer sam najprije mislio da je 7745, ali sam vidio da je na njemu hauba zaobljena :scratch.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Pozdrav svima :fball:
Dobra ti je tvoja mašina, izgleda lijepo i očuvano, svaka čast :supz:. Čekamo još slika ;).

hvala,traktor je ocuvan,radi on dosta al ga samo ja i otac vozimo pa ga i cuvamo,
bice jos slika cim ga slikam :D
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
[/QUOTE]
A mene zanima zasto za tako malo love ? Za tolko smo kupili 6211 :scratch:scratch

Imam ja i 7711 za iste pare..

7045 je odprilike tih para, ili neki da bude extra da predje 15500 KM, sve preko je za mene za takvu masinu puno.. od 15500 KM pocinju 5245 6245 i 7245 i oni idu do 20000 KM..

video od 7045 http://www.youtube.com/watch?v=9miMDbdEmgI&list=UUzS9oWNkZnFERqZLQTHX2tQ&index=1&feature=plcp

watch


7711 imam za 14700 KM, a kako vidim po oglasima ljudi su dosta zadovljni snjima i svoje cijene od 15500 do 17000 KM..
Moj je 92 godina..
 
Posljednje uređivanje:

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Evo jedan od mojih zetora sto je ostalo..

Pozdrav basic :fball:
Dobar je ovaj tvoj Zekan 7045, stvarno lijepo izgleda :supz:. Da li su na njemu zadnje felge od serije 77xx :roll: ? To me je zbunilo, jer sam najprije mislio da je 7745, ali sam vidio da je na njemu hauba zaobljena :scratch.

Felge i gume nazad su 16.9/34 i lijepo se nosi stim, ima takozvani njemacki mjenjac gdje mu je brzi rikverc i prebrza 5 brzina, vecinom je dobra za transport.
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Ta 5. i jeste samo za trnasport. Ovi sa standardnom 5. su prespori. Ove godine sam imo par tura na udljenosti 7 km. I ta se ralecija oduži u vječnost, da ne govorimo za dalje relacije. Mene zanima da li ima Zetora sa brzim kardanom kao na IMT-u 720 e. Ja većinom koristim traktor za košenje, zgrćanje i prevrtanje trave. Pa mi je zato standardni zetor kardan prespor.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
ajde stavi slike tog 7711 zetora. kakva je njemu brzina u transportu


Njega nisam vozao u teretu nikako, ali sam ga samog vozio, ide 40 km/h pod punim gasom .. :scratch
slika-1213-2012-01-1326000052-velika.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh