• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Z

zetor4718

Guest
zetor4718-pogledaj makinu...samo treba to dovleći odozgora :scratch:roll:

http://www.agriaffaires.us/used/farm-tractors/2227557/zetor-8540.html

nije loš,čini se utegnut traktor.evo našao sam nešto u BIH:http://www.pik.ba/artikal/2263624/zetor-7540/
ima čak i klimu.slažem se da od viška konja glava neboli,ali održavanje je skuplje npr. gume,onda je veća potrošnja itd...meni je u vrh glave 75ks ali pristao bi i na 85 jer stvarno nemam potrebe.sa 6945 sam prezadovoljan ima isto snage na pretek,a potrošnja je relativno dobra skoro pa identična kao 4718 vjerojatno iz razloga što 6945 nemoram puno forsirat itd...kao što rekoh ne žuri mi se,oču traktor u što boljem stanju,novci nisu u pitanju.
 
Z

zetor4718

Guest
zetor4718-pogledaj makinu...samo treba to dovleći odozgora :scratch:roll:

http://www.agriaffaires.us/used/farm-tractors/2227557/zetor-8540.html

znam da je iz njemacke slepa 3500€ ma nije nesto posebno nema 540E kardana a ni 1000 hidraulika je lose rijesena jer prenos ide preko jedne male osovinice koja nije prakticna sreca pa u mene makar motor dobar:butthead:

prijevoz mi je najmanji problem jer dosta mojih kolega idu sa kamionima u inozemstvo tako da me to nebrine.a ti si sa svojim imao nekih problema?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
kolega...a jel si se ti raspital malo kakvi su to traktori..:?:

kaj se tiće motora to znam da je jako dobro,al susjed se bunil na 9540 da mu je vilica otišla kaj mjenja brzine...:supris::shock:
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
prijevoz mi je najmanji problem jer dosta mojih kolega idu sa kamionima u inozemstvo tako da me to nebrine.a ti si sa svojim imao nekih problema?
7540 nema turba klimu nema ima 2 izlaza hidraulika 8540 8(6 dvoradnih i 2 slobodna protoka) isti je kao 8540 samo sto ima multipower sa 2 brzine a kod 10540 tu je reverzer kako sam ja upucen 7540 je snage oko 72 KS a sto sam ja imo problem je bio vezan za osovinicu koja se okretala i rasipala ulje sto sam rijesio prije siliranja a jesil mozda upoznat s onim 7540 sto je bio u brckom izgorio al iz uvoza
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
kolega...a jel si se ti raspital malo kakvi su to traktori..:?:

kaj se tiće motora to znam da je jako dobro,al susjed se bunil na 9540 da mu je vilica otišla kaj mjenja brzine...:supris::shock:
mora da ga je ..bavo kakoj stigo pa otisla kako se pokazao 9540 jel bilo jos kvarova rijetak je ova serija 75 pogotovo
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
mora da ga je ..bavo kakoj stigo pa otisla kako se pokazao 9540 jel bilo jos kvarova rijetak je ova serija 75 pogotovo

otkazal mu je hidrauluk prilikom oranja i mislim da mu je dva puta otišla vilica od brzina...a ovo ostalo nije dirano...
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
otkazal mu je hidrauluk prilikom oranja i mislim da mu je dva puta otišla vilica od brzina...a ovo ostalo nije dirano...
pe jel i u njeg ona pumpa vanjska sa lijeve strane i sta mu je odlazilo jel znas meni je jednom zakazo na parceli u baliranju pa sam presu vuko po zemlji
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
pe jel i u njeg ona pumpa vanjska sa lijeve strane i sta mu je odlazilo jel znas meni je jednom zakazo na parceli u baliranju pa sam presu vuko po zemlji

e to ti nebi znal...jedamput sam imal priliku pregledat taj traktor i to je bilo pred tri godine tak da nebi znal di se nalazi i nisam opće pital...
 
Z

zetor4718

Guest
kolega...a jel si se ti raspital malo kakvi su to traktori..:?:

kaj se tiće motora to znam da je jako dobro,al susjed se bunil na 9540 da mu je vilica otišla kaj mjenja brzine...:supris::shock:

raspitao sam se,ali još uvjek nedovoljno no znam neke ljude koji su ih uvozili i radili snjima tako da ću se malo konzultirati i oko uvoza i traktora.što se tiće tih mjenjača kao i na svakom zetoru,ovisi o tebi a ne o njemu...

7540 nema turba klimu nema ima 2 izlaza hidraulika 8540 8(6 dvoradnih i 2 slobodna protoka) isti je kao 8540 samo sto ima multipower sa 2 brzine a kod 10540 tu je reverzer kako sam ja upucen 7540 je snage oko 72 KS a sto sam ja imo problem je bio vezan za osovinicu koja se okretala i rasipala ulje sto sam rijesio prije siliranja a jesil mozda upoznat s onim 7540 sto je bio u brckom izgorio al iz uvoza

ima klimu samo nije navedeno,ima sedam otvorenih oglasa a na svakom po malo piše.turbo ima svaki u toj seriji,neznam da je izgorio uglavnom hvala ti na inf.riskirat ću pa ako budem zadovoljan ostaje a ako ne odlazi naravno prije toga dobro se konzultirati.
http://www.pik.ba/artikal/2193555/traktor-zetor-7540/
http://www.konedata.net/Traktorit/Zetor8540.htm
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
raspitao sam se,ali još uvjek nedovoljno no znam neke ljude koji su ih uvozili i radili snjima tako da ću se malo konzultirati i oko uvoza i traktora.što se tiće tih mjenjača kao i na svakom zetoru,ovisi o tebi a ne o njemu...



ima klimu samo nije navedeno,ima sedam otvorenih oglasa a na svakom po malo piše.turbo ima svaki u toj seriji,neznam da je izgorio uglavnom hvala ti na inf.riskirat ću pa ako budem zadovoljan ostaje a ako ne odlazi naravno prije toga dobro se konzultirati.
http://www.pik.ba/artikal/2193555/traktor-zetor-7540/
http://www.konedata.net/Traktorit/Zetor8540.htm

ovo mi se sviđa ko i kod ursusa kaj ima vanjski cilindar za hidrauliku..;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
9540 je trom Zetor,a kako tek onda taj 7540,ma to nebre bit dobro..

To ne vrijedi kupovat,rađe 6340 ili 7340..
 
Z

zetor4718

Guest
9540 je trom Zetor,a kako tek onda taj 7540,ma to nebre bit dobro..

To ne vrijedi kupovat,rađe 6340 ili 7340..

6340 neću nikad kupiti sigurno,a i ostala kompanija manje više ista samo je razlika u godinama i cijeni.mislio sam uzeti Deutza ali sam odustao neznam ni sam zašto,pa kako kažu "živi bili pa vidjeli"!
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
ovo mi se sviđa ko i kod ursusa kaj ima vanjski cilindar za hidrauliku..;)
jel uskladjen rad tog cilindra sa onim u hidrauliku ili samo ovaj dize i kako kod mene nema :( jel ima ko podat onu dugu kuku za zetor nije okretna nego ona sto se kopca gotov dole kod suhe komore
 
Z

zetor4718

Guest
imam cd o zetorima kupljen u češkoj al nije takav nego predstavljanje traktora zakon su to traktori:finga:

jel mi ga možeš prodat,naravno kopiju?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
6340 neću nikad kupiti sigurno,a i ostala kompanija manje više ista samo je razlika u godinama i cijeni.mislio sam uzeti Deutza ali sam odustao neznam ni sam zašto,pa kako kažu "živi bili pa vidjeli"!

eee kolega moj zahebo si se ako si odustao od deutza. naravno onih pravih deutz-a zračno hlađenje.
to su nepoderive mašine. imao sam ja prije dx-110 stari moj to je bila snaga.
jedino je bio spor na cesti, ali snaga za povuć ili upaliti na na -20. ma samo okreneš ključ i brm. nema oće neće. ili pali ili nema nafte :roll:
dan danas žalim za tim traktorom. i kad budem u mogućnosti i potrebi za večim uzet ću dx-6.50.

zetor je super traktor, ali za deutz-a nema mjere. jedino s deutz-om treba paziti s mjenjačem. pošto su jako osjetljivi.
moj savjet ostavi se zetora.:|
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
6340 neću nikad kupiti sigurno,a i ostala kompanija manje više ista samo je razlika u godinama i cijeni.mislio sam uzeti Deutza ali sam odustao neznam ni sam zašto,pa kako kažu "živi bili pa vidjeli"!

pa do kolko para uzimaš?
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Danas sam prico s covjekom koji je imo zetora i prodo ga poslije 20 dana i kaze nikad vise zetor, ne znam sto nismo puno raspravljali, ali da je to toliko dobar traktor nebi oglasnici bili puni tih traktora, sve na fazon traktor u ekstra stanju nije puno sati 2500-5000rh,motor suh,mjenjac odlican,orginal gume itd, ilh mjenjaju za traktor neke druge marke
 

Najnoviji postovi

Na vrh