• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Kao u operacijskoj sali. Koliko imaš anesteziologa?
Jednoga, a i taj jedan nije baš čist

I onda se takav talent troši na ručno branje kukuruza...... :unsure: :unsure:;)
U životu je sve dobro probati delati, ako zbog ničeg drugog onda da bi znal cijeniti tuđi posel.

Vrhunski posel... 👏
... samo da su takvi dijelovi (dobavljivi) :confused:
Dijelovi, eh dijelovi.... to je stara priča.
Vezano za ovaj slučaj budem ti ju ispričal prvi put kad dojdeš do mene.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Drava i Sava mi nisu blizu, a nije me sram reči da neznam orati zemlju.
Jedino nosom, ali to ne pripada ovoj temi...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Da bum iskren ja testiral nisam ništ. Testiral je onaj koji ga je pod mojim okom sastavljal i samo mi prosljedil video.

U ovoj priči moje je bilo samo pranje.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ebate toliko si zagadil ljude s turbom da budu i na tačke stavljali turbo...Taj zvuk ste mogli dobiti s spravom od 5 eura sa alija.hihi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Taj zvuk ne, ali snimil sam ja tebi uspavanku.
Kasnije ju stavim
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,729
Dobil je zobanje, sutra dobi juhu i kupanac jer sam ga zasral,a onda vatra.
Prije tri godine na tehničkom me opomenul za ovaj krajnik, koji je tad bil star punih mjesec dana, rekoh vidiš da se ni farba još nije posušila na njemu.Poslije toga dvije registracije al niko ni da ga spomene, sad je baš bilo fanj lufta rekoh neću se igrati da mi u brazdi ne iskoči.Vozil se u kabini 2 godine pa bi bil red ga zamijenit
 

Prilozi

  • IMG20231019173628.jpg
    IMG20231019173628.jpg
    51.7 KB · Pregleda: 39
  • IMG20231019173625.jpg
    IMG20231019173625.jpg
    49.1 KB · Pregleda: 39

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Lakše je kad se skine remenica jer treba koljevku zavlačiti iza nje, pa smeta karter.... ali ide. Treba paziti prste.

 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
249
To i je problem što mi smeta karter da ju spustim niže i prođem remenicu. Mislio sam da ima neka caka da si olakšam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ide gore garantiram, samo treba malo se poigrati ukoso....
Znaš kak znam? Tak kaj uvijek kod sastavljanja motora zaboravim i ugradim remenicu jer mi ju je onda lakše stegnuti pa se prisjetim kad treba trap staviti 🤭

 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Kako smeta karter, kad odvrneš šarafe od trapa onda samo još malo digneš motor dizalicom i izvučeš trap komplet, tako je bar kod C360 i 7245
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
U biti smeta poklopac razvoda i karter, a ispred remenice je još jedan flah koji povezuje lijevu i desnu stranu.
Nije isto ko na Ursusu.
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
249
Da kao što kaže muha. Spustio sam dizalicom motor i dobio traženu kosinu i onda je izašla. Samo sad centralni bolcn neće ni makac. Udarali sat vremena i jedva 2 cm.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,093
Ide gore garantiram, samo treba malo se poigrati ukoso....
Znaš kak znam? Tak kaj uvijek kod sastavljanja motora zaboravim i ugradim remenicu jer mi ju je onda lakše stegnuti pa se prisjetim kad treba trap staviti 🤭

Ovaj je reverzibilni :giggle:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
To je meni zakon kad mu gume naopako okrenem. Svi se čude zašto a ne kontaju da opet idu dole....
 
Na vrh