• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Mićko123

Član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
91
Hvala, a imam jos jedno pitanje, non stop mi svijetli lampica od rezerve, goriva ima preko pola rezervoara.. Sta bi moglo biti pogrešno spojeno, da pokušam to riješiti, kupio sam ga takvog
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
možda je lakše mjerač van pa vidi kako pokazuje kada podižeš plovak rukom .

E sad koliko si spretan s strujom , uglavnom ..hm ..koliko ide žica na plovak?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Čim svijetli nije pogrešno spojeno več je najvjerojatnije neispravan mjerač.
Tri žice je mjerač,a kakav bu novi ovisi kakve si sreče kod kupovine, uglavnom pokazivaju ali su brzi na okidaču pa kazaljka skakuče u vožnji.
 

Nik89

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
126
Par pitanja u vezi orginalne prednje hidraulike…nudi mi se orginalna prednja hidraulika za male nove pa imam par nedumica. Kako je u orginalu ona povezana s hidraulikom traktora? Da li je spojena na postojece izvode traktor i samo se koristi t skretnica? I da li vrijedi za nošenje utega da ne trebam stalno ručno stavljati i skidati?
 

Mićko123

Član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
91
Pozz
Zanima me kako bih mogao ispitati ovaj grijac u bloku motora da vidim da li je ispravan. Traktor zimi pali odlično ali volio bih da znam da li je ispravan. U pitanju je Zetor 7045. VideoCapture_20231203-193918.jpg VideoCapture_20231203-193933.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
prvo malo ispitati otporom , provjeriti da li probija na masu preko otpora pa preko 220 V , provjeriti da li vuče struju po specifikacijama ...i tako sve isto kad se dobro zagrije
 

Najnoviji postovi

Na vrh