• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Kad, dok je parkiran i stoji i ne mjenja temperaturu goriva?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Baš dok je parkiran je i kondenzacija, jedino ako je dobra garaža pa nije velika promjena temperature, ako je šupa bome se pozna izvana dokle ima goriva.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Svaki dan se mjenja tlak zraka , to je ono kaj mjeri barometar ..i kad se tlak zraka mjenja u rezervar ulazi ili izlazi zrak kroz odušak , ako je taj zrak vlažan u hladnom rezervaru se kondenzira vlaga tj. voda ..To je isto ono kad po zimi puhnemo u staklo pa pišemo ili crtamo .
Tu niš ne ovisi o marki ili tipu traktora , isto je na plavom i euro dizelu .Događa se svaki dan , subotu i praznik..čak i kad spavamo ..i dok vozimo ofkors.
 

Mićko123

Član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
91
Provjerio sam jutros da li ima na stanju grijač bloka motora za zetora I rekli su mi da ima, ali ne dolazi priključni kabal uz njega, a ja nemam svoj. Kako se zove ta vrsta utikača za grijač pokušao bih da kupim negdje u elektro dijelovima.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,959
Pogledaj prije kupnje kakav je priključak. Ako je ovakav
utikac-reso-slika-163600603.jpg

"za rešo", onda ga kupi, jer drugi tip utičnice teško budeš našel za kupiti.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
znam rekao sam .kupuj novi..ja ne bi odustao od ovog kakti orginalnog..Na izvod se lako nalemi komad kabla s utikačem.

Kad se ugrije osigura se da se ne vuče po podu u vožnji.

Ako treba van da se popravi vijak ni to nije problem .nova gumica i onaj pobjedonosni osječaj da si nešto sam popravio .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Pitanje je jel ispravan i jel sigurno uštekati ga u struju da ulica ne poskaču osigurači na trafostanici 🤭
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,177
Iako sam prvi put čuo i vidio taj grijač na Zetoru, ne vidim razlog zašto ga upotrebljavati kod nas! Vlasnik mora biti prilično upućen u upotrebu tog grijača!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Par pitanja u vezi orginalne prednje hidraulike…nudi mi se orginalna prednja hidraulika za male nove pa imam par nedumica. Kako je u orginalu ona povezana s hidraulikom traktora? Da li je spojena na postojece izvode traktor i samo se koristi t skretnica? I da li vrijedi za nošenje utega da ne trebam stalno ručno stavljati i skidati?
Ustekas ju kiper ventil i radis s rucicama koda kipericu kipas, kad ti netreba blindiras ju klinovima i crijevo istekas van
 

Mićko123

Član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
91
Pokušaću sutra da izvadim grijač, rekao sam vec da je zalomljen saraf u njemu pa bih pokušao cijeli grijac povući van ako bude htio
 

Mićko123

Član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
91
U mom slučaju traktor uopšte nema problema pri hladnom startu, nebitno koji je minus napolju uvijek upali bez problema... Ovaj grijač hoću da osposobim samo zbog toga što želim da sačuvam motor, jer hladan start nije baš dobar za motor, kod starih dizelaša...
Hebeš traktor za kojeg trebaš 220 volti da ga kresneš.
 

Najnoviji postovi

Na vrh