• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
4500 € :shock: to je jako malo para za takav traktor! Jesi siguran da je to ta cijena i da je traktor u redu? :scratch Ovdje takav traktor vrijedi duple pare. 3000 rh je vrlo malo za '92 godište, to je samo 150 sati godišnje :shock: Neznam ko bi uzeo duplak traktor sa prednjim utovaracem da bi mu radio samo 150 h/god. Sa tako malo sati taj se traktor tom gazdi još nije isplatio :mrgreen: Ako je sve u redu s traktorom, onda je to odlična kupovina!! :gitarist:
Smrdi tu meni nestoo ;);););)

Evo moja 62-ka..
slika-1213-2012-04-1333953443-velika.jpg
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Dal nisu pare tražene unaprijed, sa onom pričom kao, mi dovezemo traktor pa ako ti se ne svidi vraćamo pare i slično? Jel znate vi gdje je Španija i koliko bi koštao samo transport?! Samo putarine bi koštale bogatstvo a o gorivu da i ne govorim. Vrlo sumnjiva kupovina, ja u to ne bih ulazio. Dok ne sjedem u mašinu, probam, provjerim papire kod policije i dovedem majstora da pogleda traktor ja ne dajem ni jedne marke. Tako sam i sadašnji traktor kupio pa nema nikakvih briga, samo sipaj gorivo/mijenjaj ulje i filtere i vozi.
 
T

tuaregr10

Guest
Smrdi tu meni nestoo ;);););)

Evo moja 62-ka..

Pozdrav basic :fball:
Tvoja 62-ka izgleda lijepo i očuvano :finga:. Koliko si ti nju platio ako se smije znati :eek:?
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Dal nisu pare tražene unaprijed, sa onom pričom kao, mi dovezemo traktor pa ako ti se ne svidi vraćamo pare i slično? Jel znate vi gdje je Španija i koliko bi koštao samo transport?! Samo putarine bi koštale bogatstvo a o gorivu da i ne govorim. Vrlo sumnjiva kupovina, ja u to ne bih ulazio. Dok ne sjedem u mašinu, probam, provjerim papire kod policije i dovedem majstora da pogleda traktor ja ne dajem ni jedne marke. Tako sam i sadašnji traktor kupio pa nema nikakvih briga, samo sipaj gorivo/mijenjaj ulje i filtere i vozi.

ne, traktor dolazi na kucnu adresu pa tek onda dajem 4500e i uzimam sve papire i to sve, neznam kako ce biti, nemogu nista izgubiti
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Jesi taj traktor našao u nekim njihovim oglasima ili kako? Pogledaj još kako se tamo kreću cijene takvih i sličnih traktora. To je jako malo para i čudno je da ga tamo nije niko kupio :confused: Ovdje bi takav traktor za te pare kupio prvi komšija, nebi ni stigao do oglasa.
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Jesi taj traktor našao u nekim njihovim oglasima ili kako? Pogledaj još kako se tamo kreću cijene takvih i sličnih traktora. To je jako malo para i čudno je da ga tamo nije niko kupio :confused: Ovdje bi takav traktor za te pare kupio prvi komšija, nebi ni stigao do oglasa.

neznam kakve su cene tamo, traktor izgleda odlicno a i pitao sam tu kompaniju koja ce ga dovesto do mene koliko ce kostati transport, rekli su 100e, neka jaka kompanija, to nesto kao brza posta, meni odgovara samo moram jedan moj traktor da prodam i njega narucujem da krene /...
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
neznam kakve su cene tamo, traktor izgleda odlicno a i pitao sam tu kompaniju koja ce ga dovesto do mene koliko ce kostati transport, rekli su 100e, neka jaka kompanija, to nesto kao brza posta, meni odgovara samo moram jedan moj traktor da prodam i njega narucujem da krene /...

ne nasjedaj na gluposti samo nedaj lovu dok ne dođe u dvorište jer oni će smislit nešto vidit ćeš da im daš unapred lovu onda kasnije dug i debo

vidi ovo http://www.kaportal.hr/traktor-zvan-ceznja

a i ovo pročitaj nije traktor ali slična stvar http://ogulin-info.com/joomla-mainm...nika-ogulinac-ostao-i-bez-psa-i-bez-5500-kuna
 
Posljednje uređivanje:

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
ne nasjedaj na gluposti samo nedaj lovu dok ne dođe u dvorište jer oni će smislit nešto vidit ćeš da im daš unapred lovu onda kasnije dug i debo

vidi ovo http://www.kaportal.hr/traktor-zvan-ceznja

a i ovo pročitaj nije traktor ali slična stvar http://ogulin-info.com/joomla-mainm...nika-ogulinac-ostao-i-bez-psa-i-bez-5500-kuna

pogresi sam, nije 100e vec 1000e a pare dajem tek kada m itraktor stigne na adresu ( on placa carinu i PDV) nemogu se zeznuti nikako tako ?!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
pogresi sam, nije 100e vec 1000e a pare dajem tek kada m itraktor stigne na adresu ( on placa carinu i PDV) nemogu se zeznuti nikako tako ?!

a jesi razmislio recimo, šta bi se desilo da je tako kako kažeš, oni tebi dovezu traktor doma, tebi se ne svidi, nečeš ga kupiti, i šta onda??
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
a jesi razmislio recimo, šta bi se desilo da je tako kako kažeš, oni tebi dovezu traktor doma, tebi se ne svidi, nečeš ga kupiti, i šta onda??

mislim da taj traktor i u najgorem stanju vredi 4500e, a posto je 92, ima utovarivac, fabricke gume, 3000rh ne moze biti los nikako,
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
mislim da taj traktor i u najgorem stanju vredi 4500e, a posto je 92, ima utovarivac, fabricke gume, 3000rh ne moze biti los nikako,

a ništa onda nam javi kako je prošlo, kada dolazi makina
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
to ti samo kaj ti bu novce zel,kasnije dok ti pobere nekaj novci onda ti se nebu više javljal i oglasa bude izbrisal,telefona,tak kaj nebuš više nikakvog kontakta s njim imal
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
ja bi mu dao to da znam da ce ga sigurno poslati posle toga ?

Ja sam htio kupit jednog fendta na takav nacim, i ima tema dole negdje na forumu sto se tice toga..odustani brate i mirno spavaj..Imam ja i sad ponuda od ljudi ali netreba mi to, hocu da mirno spavam..
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
pa jesam ti rekao da će smislit nešto da ti uzmu lovu unaprijed :lol:

ja lovu unaprijed nedam, pa sta god hoce, samo ako hoce kad stigne pred moja vrata tako ili nikako :twisted:
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim da su ti več rekli,,,,,,,,,,,,,,ma ni kune nikom,,,dok se roba ne vidi i svi dokumenti čisti,,,,,,,,,,,,,,,,,,zaj,,,,,,sinko poslje ga neš nač nikad više,,,,,,,ni pare ni njega..
 

Najnoviji postovi

Na vrh