• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Upload

Uploaded with ImageShack.used with ImageShack.us
i evo jedna slika bez pumpe na kojoj se vidi mali zupcanik koji se vrti na jednoj osovinici sa iglicastim lezajem koga sam spominjo u njega veoma tesko zalazi lje jos ako falie nedaj boze dolazi do rasipanja lezaja i ostalog sto vuce za sobom

Uploaded with ImageShack.us


mome samo fale tegovi :D
a kardan se tom rucicom dino pali i gasi a i u tebe je mjenjac H 18+6 , jel ima naprijed izlaz hidraulike
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
FeliXxX ovaj tvoj mi se baš sviđa, on iza ima gume 34 pa malo drugačije izgleda, a i nema žute boje koja baš i ne odgovara zetoru.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
FeliXxX ovaj tvoj mi se baš sviđa, on iza ima gume 34 pa malo drugačije izgleda, a i nema žute boje koja baš i ne odgovara zetoru.
i ja bi volio sa su mi gume 34 a felge su u proljece ofarbene u skroz bijelu boju
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
felixxx ti imaš 3 brzine,to znaci da imaš i 3 powera ili?
može jedna slika kontrolne ploče,onako,da se sve vidi? :) hvala
za što ti služi onaj ključ ispred volana?
nemam naprjed hidr. izvoda.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dino, cestitka i od mene na prinovi. vidim sada vise nemas problema sa podrivanjem :mrgreen:
jesi li mozda mjerio koliko mu je zadnji kraj sirok? i koliko imas kg utega na njemu?
konedata kaze da je tezak 3950kg. to je pretpostavljam bez utega..

samo neka on sluzi sa sto manje kvarova dok ne zaradi za novijeg i boljeg :supz:
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
felixxx ti imaš 3 brzine,to znaci da imaš i 3 powera ili?
može jedna slika kontrolne ploče,onako,da se sve vidi? :) hvala
za što ti služi onaj ključ ispred volana?
nemam naprjed hidr. izvoda.
da imam 3 brizine powera a i tri na mjenjacu i rikverc ukupno kad se sracuna ima 18+6
evo sliko sam sad po mraku a bice slika i sutra u planu mu je pranje :D

moj patent za zmigavce,duga svjetla i svirenu produzio cijev i sad mi nekak lakse :D

Uploaded with ImageShack.us
i evo jedna sa strane


Uploaded with ImageShack.us
za stelovanje volana trebala bi ti bit "palica" s desne trane kad otovris na poklopcu s lijeve je za brisace i ulje od kocnica znaci s desne kad sjedes u traktor a kljuc je za paljenje ako mislis na ovaj s privjeskom nekim, upaljac sam sam ugradivo bilo mjesto viska
 
T

tuaregr10

Guest
i evo jedna slika bez pumpe na kojoj se vidi mali zupcanik koji se vrti na jednoj osovinici sa iglicastim lezajem koga sam spominjo u njega veoma tesko zalazi lje jos ako falie nedaj boze dolazi do rasipanja lezaja i ostalog sto vuce za sobom


mome samo fale tegovi :D
a kardan se tom rucicom dino pali i gasi a i u tebe je mjenjac H 18+6 , jel ima naprijed izlaz hidraulike

Pozdrav FeLiXxx :fball:
Svaka čast na izgledu vašeg traktora, izgleda lijepo i dosta očuvano, pravi stroj :supz:.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
meni je ovaj pravo dobar, bez obzira na neobicne farbe..

dsc01312yj.jpg


Ovaj je bio skoro kod prijatelja i cini mi se da se radilo o cijeni oko 12000 €..

slika-170282-2012-06-1340669385-velika.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
dino, cestitka i od mene na prinovi. vidim sada vise nemas problema sa podrivanjem :mrgreen:
jesi li mozda mjerio koliko mu je zadnji kraj sirok? i koliko imas kg utega na njemu?
konedata kaze da je tezak 3950kg. to je pretpostavljam bez utega..

samo neka on sluzi sa sto manje kvarova dok ne zaradi za novijeg i boljeg :supz:

da,hehe,sad ce podrivac imat problema,a ne traktor :D
nisam još stigao izmjerit,u žetvi sam,ali eto prvom prilikom izmjerim. utega ima puno,hehe,neznam koliko je koji težak,pa ne mogu procjenit,ali budem ih skidao pa izvažem :D
konedata laže,po papirima ima 4785 kila,i to je vjerovatno bez tekućina,baš kad budem išao u grad na registraciju,otici cu na vagu sa njim,baš me zanima.

a ovo zadnje,želis rec za massey-a :heart: hehe
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
:mrgreen:

to si ti rekao, ne ja..
samo pazi da se sada nebi navukao na zeku i zaboravio mf-a :D

a konedata ili papiri.. ja bi prije vjerovao konedati posto svatko pise papire i svasta ljudima pise unutra. ali nemogu nista tvrdit.
moj mf je po konedati 4400kg a i vaga tako nekako pokazuje bez utega. a nebih rekao da je zeko veci/tezi od njega..
vaga ce najbolje pokazat kad budes u prilici.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
odvices se brzo od zetora kad vidis kako srce gorivo moras cisternu vozit :D
@tuaregr10 trudim se mada sam skoro razbio zadnju sajbu pa je trazim sad volio bi orginal al ne gine mi plesiglas
 
T

tuaregr10

Guest
meni je ovaj pravo dobar, bez obzira na neobicne farbe..

Ovaj je bio skoro kod prijatelja i cini mi se da se radilo o cijeni oko 12000 €..

Pozdrav basic :arrow:
Zekan koji je bio kod tvog prijatelja nije loš, ali dinin je bolji :finga:! Cijana je realna, s obzirom da je dino svoga platio 14000 eura, a njegov je ipak očuvaniji ;).
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ti to kabinu iznutra pereš crevom, ja je nikad nisam tako prao, dal može voda ući u osigurače i u kutiju ispod volana.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
ti to kabinu iznutra pereš crevom, ja je nikad nisam tako prao, dal može voda ući u osigurače i u kutiju ispod volana.
ma ne bi ni ja al nisam imo vremena a otac navalio peri peri kako mozes vozit tako prljavo i ja crevo al sam pazio da ne stopim kontorlnu plocu jer su ispod nje svi osiguraci a posto traktor nema puno elektronike moze :D
evo jos jedna kroz siber


Uploaded with ImageShack.us
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Ova ti je slika "kroz šiber" pravo dobra, kao iz kataloga :gitarist: :supz:
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
To su ti gumbići od GPS-a, robota za daljinsko navođenje, otvarač pive itd... :D
e sve to je ota nabavio da zna gdje se nalazim kad radim :)
salim se to ti je od fm transmitera popularnog upaljaca koji mi je spalio vec jedan stick od 2 gige radi po 20 dana i ne spalio :D
http://www.tractorpool.co.uk/en/details/Tractors/Zetor-9540-A/1643343/
11000€ ph i kardan, 95 god,5600rs nije nesto ocuvan al vrijedi svake marke da mi je na moj samo ova ph i kardan :D
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh