• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Ja mislim da koliko god da izgleda slab ovaj most se ne lomi ništa češće od ostalih. Prednji most je sličan kao kod Univerzala ili Štoreta i čini mi se da nije ništa slabiji. Jedino ako se uporedi sa Zetorovom "teškom" prednjom vučom onda ova "laka" vuča izgleda slabo.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
nije bitno toliko koliko je ona debela ili tanka, nego je bitna vrsta materijala od koje se pravi,a željezo je prije 40 godina bilo sigurno bolje nego sada, a usporedba sa zetorovm teškom je nemoguća, kad je ova debla triput.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
nije bitno toliko koliko je ona debela ili tanka, nego je bitna vrsta materijala od koje se pravi,a željezo je prije 40 godina bilo sigurno bolje nego sada, a usporedba sa zetorovm teškom je nemoguća, kad je ova debla triput.

Ako odlucis kupovat prvo se raspitaj oko dijelova te vuce, ona je bez planetara ( nemoze proklizivat kao ove vuce, ona kad udari na tvrdo ili skoci traktor tada lomi poluosovinu ili drobi zglob, a bgmi to dabogda kasnije da nadjes)..To ti je moja preporuka..:scratch
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
zaprašili smo i zetora :butthead:
nije ga bilo stid nimalo povuc ovu prikolicu :D kako se ponasa kad je puna samo steta sto su spori da mogu makar 40 km/h ici bili bi extra za transport ovako potrosise nemozes nasut :D al nema veze zetor je to !!!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ma ide on kao veliki.
prikolikca je negdje 3,5 tone i 18 bala na njoj otprilike još toliko,to je 7 tona sa prikolicom ili bez,nisam osjetio gotovo nikakvu razliku,jednako je trom :lol:
ide 30 km/h...
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Ma ide on kao veliki.
prikolikca je negdje 3,5 tone i 18 bala na njoj otprilike još toliko,to je 7 tona sa prikolicom ili bez,nisam osjetio gotovo nikakvu razliku,jednako je trom :lol:
ide 30 km/h...
ide 35 kod tebe su vece gume kod mene ide 30 :D
 
T

tuaregr10

Guest
zaprašili smo i zetora :butthead:

Pozdrav dino :arrow:
Ma nema veze što ste ga zaprašili, bitno je da on služi i da nema nekih velikih kvarova..., lako se poslije opere ;).
PS
Prava prikolica za voziti bale :finga:!
 
D

Dado-lpk

Guest
pozdrav svima! imam jedan mali problem pa bih trazio od vas misljenje! dakle zetor mi je vukao zrak i stalno sam ga morao ozračivati tek sam jucer nasao u cemu je bio problem dakle pukao mi je onaj mali šaraf gore na pumpi(ključ 10) na koji se ozračuje pumpa! šaraf sam uspio izvaditi,navoj je ostao ne dirnut pa me zanima jel se taj šaraf da negdje kupiti ili da ga dam praviti kod tokara i dali se to da uopce napraviti posto je on šupalj kroz sredinu i gore ima dvije rupice!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
odi sa tim šarafičem u najbližu trgovinu sa djelovima za traktor,i oni ga moraju jer se neisplati ga popravljat
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
pozdrav svima! imam jedan mali problem pa bih trazio od vas misljenje! dakle zetor mi je vukao zrak i stalno sam ga morao ozračivati tek sam jucer nasao u cemu je bio problem dakle pukao mi je onaj mali šaraf gore na pumpi(ključ 10) na koji se ozračuje pumpa! šaraf sam uspio izvaditi,navoj je ostao ne dirnut pa me zanima jel se taj šaraf da negdje kupiti ili da ga dam praviti kod tokara i dali se to da uopce napraviti posto je on šupalj kroz sredinu i gore ima dvije rupice!
Ako je riječ o ovom šarafiču kojega ovdje nema, a predpostavljam de je, ubaci gore obični M6 x 15 i problem riješen. Ako baš mora biti takav s rupicama daj ga tokaru da ga probuši.

Inače na tim šarafičima nije potrebno odzračivati.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Da malo popunim temu sa slikama,za obožavatelje zetora ;)
orao je sa Overumom,koji je trenutno na 14 coli.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ako je riječ o ovom šarafiču kojega ovdje nema, a predpostavljam de je, ubaci gore obični M6 x 15 i problem riješen. Ako baš mora biti takav s rupicama daj ga tokaru da ga probuši.

Inače na tim šarafičima nije potrebno odzračivati.


free picture hosting

ja sam sebi sam na ferbusonu znao probušiti, i šljaka :D
 
D

Dado-lpk

Guest
a kad ne znam jel taj šaraf ima kakvu funkciju pošto je šupalj ili i ne mora biti šupalj!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Nemora biti šupalj, čak nemora imati ni zarez za šerafciger, a kao što sam več napisal nije ga potrebno uopče odpuštati jednom kad ga stegneš.
Bitno da je pod njim bakrena ili aluminijska pločica
 
D

Dado-lpk

Guest
Nemora biti šupalj, čak nemora imati ni zarez za šerafciger, a kao što sam več napisal nije ga potrebno uopče odpuštati jednom kad ga stegneš.
Bitno da je pod njim bakrena ili aluminijska pločica

hvala muhanicar,idem rješavati problem! ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh