• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

I

ihorzic

Guest
jel ona ručka od mjenjača nikad ne zasmeta - mislim da je preblizu sicu
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
jel ona ručka od mjenjača nikad ne zasmeta - mislim da je preblizu sicu
ma ne smeta posto je savijena prema nazad kad izlazim na tu stranu vise puta zapnem za rucni gas nego za rucku mjenjaca
 
T

tuaregr10

Guest
gledaj me pravo u oci :)

zasluzeno pranje

palica za volan koju sam spominjo

filtero od hladjena koji su oprani i vraceni na mjesto

i na kraju rasterecenje hidraulike pri radu sa presom

Pozdrav FeLiXxX :arrow:
Lijepo ste ga ulickali za daljnji rad, svaka čast :finga:. Sad Zekan izgleda još puno ljepše :shock:.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=DrUZIdFqa6w&feature=context-chv[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=RCo1GASzQx8&feature=plcp[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=lGcbNpCcw-0&feature=plcp[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=DhBBM4eIujU&feature=plcp[/YT]
ore sa 3x30 plugom u srednje teskoj zemlji bez problema s tima da nemam tegove naprijed pa mi tezim zemljama vise slajdra
frza sa pegorraro frezom 220 cm bez problema prije je isla u dubinu do osovine i preko (od freze) al je radio bez problema mada je vec bio malo drugaciji zvuk motora nego kad sam napravio klizace
siliro s pottingerom mex 2 i vozio prikolicu 3 t silaze jednosovinku i puniio je za 15 min s tim da je bilo 4 okretanja na jednoj 4 na drugoj strani njive zato sto su u mene mali posjedi pa je i potrosnja velika 3 l u oranju 2 l u frezanju 4 l u siliranju
presa s new holland 940 i jednom kosio jedno brdo s SIP 165G
al mislim da do sad nije opterecen kako treba al ovako vise cuvam i motor i citav mjenjac i sve a mome ocu nemozes dokazat da postoje rotodrljace, da treba kupit obrtace plugove i slicno a on mi samo kaze "ja sam seb kupio a ti kupi seb ako ti bude trebalo a nadam se da nece"
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
carrarova je prednja vuča, ima onu limicu na njoj još ni folija nije skinuta s nje, slike trenutno nemam al će jedan dan bit uskoro.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
nema se baš nešta posla pa da dođe i njegovih sat vremena na red :D
 
Posljednje uređivanje:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
opereš to ivasolom, a u filter ti ide ulje isto kakvo sipaš i u motor, super 3, super 5. Inače, ulje se mijenja isto kad i u motoru.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
opereš to ivasolom, a u filter ti ide ulje isto kakvo sipaš i u motor, super 3, super 5. Inače, ulje se mijenja isto kad i u motoru.
hocel taj ivasol moci oprat ovo

Uploaded with ImageShack.usi imal kakvo drugo sredstvo ako ovo nemogodnem nac
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
hocel taj ivasol moci oprat ovo

Uploaded with ImageShack.usi imal kakvo drugo sredstvo ako ovo nemogodnem nac

ma ima, to ti je sve slično, tražiš nešta za odmašćivanje. kad opereš samo moraš dobro osušiti,a inače i ti se filteri mjenjaju nekad, nije nužno mjenjati kod svake izmjene ulja u motoru, osim ulja u prečistaču.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Metalni dio operi naftom.Filter(alge) mjenjas.Imas ih za kupiti u trgovini.Ulje sipas motorno bilo koje.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
hvala jel mogu ja motat ove filtere il ih moram nabavit fabricke jer bas i nema puno dijelova za ovu seriju jedva sam uljni filter naso al kad sam naso obezbjedio se za 5 godina
 
T

tuaregr10

Guest
nema se baš nešta posla pa da dođe i njegovih sat vremena na red :D

Pozdrav Zetorboy :arrow:
Svaka čast, vidim da se Zekan pedantno "pere", lijepo si ga ulickao :finga:.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Star, prije svega.
5748 ti je bil model za brdske terene, s manjim zadnjim kotačima (24" ili 26", ne sjećam se).
Prednji pogon mu je egzotičan i neznam ima li više dijelova za njega. Nježan je za današnje pojmove i nije baš za prednji utovarivač, ako ga imaš u planu.

Motor ti je poput onoga na Ursusu 350/355/360, fi 95 x 110. Deklariran na 55ks na 2200rpm. Noviji modeli imaju veći promjer klipa za tu snagu, pa očekuj da motor radi na svojoj granici.

Ostalo je na razini Zetora tih godina.

Pogledaj da kabina nije trula.
 
I

ihorzic

Guest
Da ljepo ste rekli za usporedbu sa ursusom ali nisu mu ni do koljena po snazi.
Mislim na oranje , vuču tereta itd.
Ti traktori su malo sporiji i tromiji , teži dosta u odnosu na ursusa c-360 ali nema da nejde ili da proklizuje bez veze.
Najbitnija stvar kod njih je kardansko vratilo - tu pucaju od snage.
Kupi nećeš pogriješiti.
Jbš lim - napravit češ ga.
 

Najnoviji postovi

Na vrh