• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

T

tuaregr10

Guest
Da malo popunim temu sa slikama,za obožavatelje zetora ;)
orao je sa Overumom,koji je trenutno na 14 coli.

Pozdrav dino :fball:
Vidim da stalno nešto radite sa Zekanom što znači da je dobar i da si zadovoljan sa njim :finga:. Hvala za slikicu :gitarist:!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pozdrav!
Kupljen je da radi,i mora radit! hehe
Sad je on odradio podrivanje,još ce tanjuranje,pa ce biti pauza za njega do jeseni...
Sa sad je sve ok i zadovoljan sam. :)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Kad mi je odmah do ceste garaža :)

što sam zapravo radio,širio sam sponu,jer kotači su ušli jako unutra tj ukoso,i nepravilno su se trošile gume.
poskidao sam i blatobrane,koji su samo smetali i udarali o šasiju,sad mi je super pregledan.
poskidao sam i naprjed utege,jer mi sad netrebaju do jeseni,sa time sam dobio puno toga boljeg,traktor je lakši na volanu,lakše se skreče,manje ce se trošit gume,i što je najbitnije,traktor više nije tako trom,sad ide kao zvrk :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Budeš videl ako bude vlažna jesen kak fale prednji blatobrani na traktoru..heheh :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Za sve ljubitelje zetora...kod kolege bila akcija jučer, tovarili smo pijesak... :)
U akciji utovara 7340, transporter 1 - 7211 i transporter 2 - 4320

Slika2200.jpg

Slika2201.jpg

Slika2203.jpg

Slika2204.jpg

Slika2206.jpg


A što reže 7211 (ja sam ga vozil) jede malu djecu :D :D
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
onda jel 7211 bolji od 565, kolega Belec ima svaki model zetora od 80-ih do danas, svi su zapravo isti, a različiti po sitnicama.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tako je, kolega Belec i njegovi zetori....:D
Trenutno je 7211 puno bolji od 565, jer mu je nedavno napravljena generalka, a 565 je u guzici što se tiće motora. Al kako god, 7211 je ipak kojih 10 ks jači od 565, a spašavaju ga dobri prijenosi u getribi što fali IMT-u, jedino što je zetor strašno lagan na prednjem kraju, propinje se bezveze pod ovom jednoosovinkom pri svakom kretanju s mjesta na pjesku, što kod 565 se ne dešava, on il izvuče il se zakopa s jednoosovinkom :)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
neznam ja sad kakav je solac jer ga nikad nisam vozio, a dupljak nije lagan napred, 7211 i 68ks, a tvoj 65, znači 3 ks razlike.

e da imam jednu prigodnu sliku, ovo imaju samo odabrani, od napred nisam slikao zbog reklame.
 
T

tuaregr10

Guest
Za sve ljubitelje zetora...kod kolege bila akcija jučer, tovarili smo pijesak... :)
U akciji utovara 7340, transporter 1 - 7211 i transporter 2 - 4320


A što reže 7211 (ja sam ga vozil) jede malu djecu :D :D

Pozdrav ŠANANA :fball:
Tvoj kolega ima prave "strojeve", svi lijepo izgledaju i čine se očuvani :supz:. On je sigurno veliki "fan" traktora Zetor :?:? E da mi je imati jednoga od ova 3 sa slike :roll:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Kad mi je odmah do ceste garaža :)

što sam zapravo radio,širio sam sponu,jer kotači su ušli jako unutra tj ukoso,i nepravilno su se trošile gume.
poskidao sam i blatobrane,koji su samo smetali i udarali o šasiju,sad mi je super pregledan.
poskidao sam i naprjed utege,jer mi sad netrebaju do jeseni,sa time sam dobio puno toga boljeg,traktor je lakši na volanu,lakše se skreče,manje ce se trošit gume,i što je najbitnije,traktor više nije tako trom,sad ide kao zvrk :D
pa zar ne treba da su malo okrenuti prema unutra a blatobrane si mogo mozda jos zakrenut do gume nekih 2 cm , men zakaca samo za kardan al se tu izlizo tj ujelo ga pa vise ne zulja jest da smetaju kad se skrece zakace zacas za direk ako nagao smotas , a kolko imas tegova da si ga toliko olakso ja ih uopste nemam stavim 3 od rakovice samo kad orem
PS: u selu niko nema traktor sa powerom pa se ja malo frajerisem na saltanju cjepnem ga iz 16, 17 ,18 :D
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
jel ovaj basicu iz prijedora ja msm da je 95 steta sto nema kardan naprijed
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
jel ovaj basicu iz prijedora ja msm da je 95 steta sto nema kardan naprijed

Tek je dosao, neznam koji si ti gledao..
Za cijenu nisam siguran, nisam pricao oko cijene..
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Da osvjezimo malo temu, ovo je moj 5011 S sa orginalnom prednjom vucom iz 1984 godine..:D

slika-1213-2012-08-1344767613-velika.jpg


slika-1213-2012-08-1344759745-velika.jpg


slika-1213-2012-08-1344739043-velika.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Zar je ova serija uopće postojala s prednjom vučom. Jer dosad ni jednog nisam vidio.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Zar je ova serija uopće postojala s prednjom vučom. Jer dosad ni jednog nisam vidio.

ja ih znam od prije, nema ih puno , a kod mene ovdje sa ovim mojim ima jos jedan kod prijatelja..8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh