• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nisam, ovog je voda pojela nekak.. pa se papir rasuo unutra, a mali je dobar bio, dođe 100 i neku kn

Da,kad sam zvao,rekli su 350 kn za obadva. A mali filter se kao mijenja svaki drugi put...
Kak su znali koji filter da ti pošalju,mamicu im,meni je rekao nek dođem tamo s uzorkom,jer ne zna kaj ide u Proxu,a ja mislim da su svi filteri isti...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Nemam pojma, to su mi rekli u sk u dućanima da dođem sa starim, tamo sam nazvao, rekao koji traktor i godina i to je to.. Pa mislim da bi trebalo to biti isto sve
 

TT15

Član
Tu od
9 Svi 2015
Poruka
32
Lijepo :). Te njegove gornje lampe ne vuku puno struje? Ja sam uvijek htio spojiti na 6245 i gornje i donje da zajedno rade, ali cale kaže da vuku previše struje i da to ne može zajedno raditi..



Ja sam na svom zetoru (6211) prepravio svijetla da mogu raditi zajedno, a uz to sam nabacio nazad još 4 komada. Nemam nikakvih problema sa manjkom struje. Sve je spojeno preko releja.

LP
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ova godina me bas krenula daj samo pare izgleda da mi je takav horoskop al dobro bude on slozen dok se vrijeme popravi da ide vratit ulozeno samo ovo je za sad pocetak kupovine dijelova sta se ocekivalo mora se jos kupovat :mad:::mad::


 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Reci cu ti ovak jer mi je malo lakse blok i glave ostaju stare ostalo novo zato velim da ce bit jos troskova:(envy)::(envy):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Pa glave si slagal nema dugo.
kaj se neda radilica obrusiti, klipnjače spasiti ...?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da glave su slozene one ostaju one su sjebale vec sjebane karike a klipnjace imam ih razliciti od 2150grama do 2300grama radilica treba na brusenje ima trecu specijalu i pitanje u kakvom je stanju buduci da su klipnjace svaka svog Boga a i novu dobivam dosta ispod cijene dok bi platio brusene i pitanje kaj cu imat buduci da je neko kemijo malo zesce motor je bi zaribo pa ga je "majstor" ispoliro samo stavio nove karike i letece s tim da je njih smirglo da bi klipnjace bile slobotne na radilici neke!!
Da da generalka!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
jebiga, čari rabljenog.
niko nije mogel imati rengenski vid da bi to videl kod kupovine. Nadam se samo da i u getribi nisu bili ili da ona nije u lošem stanju kad je motor dotle dogural.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tocno to rabljeno a nemrijes vidit sta je unutra bilo je sve dobro dok nisam glave uredio od onda sranje getriba je za sad hvala Bogu da tak i ostane dobro ne zuji ne krci sve radi kak treba!!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,704
Ak je bil nešto povoljniji u startu onda će sada sa ovim ulogom doć na isto al će barem znat kaj ima.
U svakom slučaju nije ugodno kad se ovak nešto dogodi nakon kupnje polovnog traktora, još kad se sjetim havarije sa onim krovom od nema dugo koju je imao....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bio je nesto malo povoljniji al ni kod skupljih ti neznas kakav je idiot slago ga i unistio druge dijelove kod rabljenih je sve to lutrija!!
Zato kad se slozi ja znam sve je novo i trebo bi ic duze vrijeme bez greska daj Boze!!
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
on se lako pregrije i onda se sav izdeformira i to mu je to.
Izrabljeni su previše svi ih slože za prodaju a cijena masna
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
Znači @bučo sad moliš Boga da ti se ovakav ne pojavi u getribe:(devil): i ne napravi feštu :icon_kidra:
 

Prilozi

  • IMG_20160203_101437.jpg
    IMG_20160203_101437.jpg
    48.5 KB · Pregleda: 123
  • IMG_20160209_173234.jpg
    IMG_20160209_173234.jpg
    38 KB · Pregleda: 120
  • IMG_20160209_211936.jpg
    IMG_20160209_211936.jpg
    43 KB · Pregleda: 120

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Znači @bučo sad moliš Boga da ti se ovakav ne pojavi u getribe:(devil): i ne napravi feštu :icon_kidra:

HO!
Pa kaj je taj mali tak izgrizel osovinu???:icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh