• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,972
Ne bi rekel.
Prije da pokazuje model s Carearo prednjim mostom.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Volio bi da je kod mene u dvoristu pa makar i sa zetorovom vučom ali nebu još dugo a možda i nikad.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Ovisi jel clasic ili confort. Nazoveš Kirš Prom i oprugu Dežanovac pa budeš točno znao.
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Samo nek se pazi tog trgovca.
Mi smo dva puta išli gledati kod njega, uvjjek je pola stvari preko telefona slagao.

Mićo, tvoja Proxima ima reverzer?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Samo nek se pazi tog trgovca.
Mi smo dva puta išli gledati kod njega, uvjjek je pola stvari preko telefona slagao.

Mićo, tvoja Proxima ima reverzer?
Ma nema, clasic imaju 10+2.
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
527
Nista od kupnje . Traktor je nanovo ofarban , nove prednje gume i ispod traktora na mijenjacu je zamaskirana pukotina.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bakov je stari švercer, pravi igrač, no priča kruži da on ne uvaža traktore, več on sve traktore nabavlja preko "Agrara", znači ako trebate traktor odite kod Agrara, bude jeftiniji i vjerojatno bolju robu ostavlja za sebe, a ostalo ide Bakovu.
Čak sam čuo da neki traktroi ni nejdu dolje s kamiona kod Agrara, idu direktno za Bakova pa onda ih on "uređuje" za prodaju.
Uglavnom ja kod Bakova nebi kupio traktor.
I još jedna stvar, Bakov je dosta, dosta skuplji od svih, ima ulickane traktore koji nisu bajni, jer dobrog traktora i on mora platiit i nema zarade.
 
Na vrh