• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Mislim da sam negdje procitao da su uz ove automatske kopce potrebni i oni fiksni spaneri. Jel ima neki poseban razlog za to? A inace korisna stvar vidjet ces i sam :D
...................
kupi kugle sa sesirima dosta pomazu u odnosu na ove obicne
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pričaš malo na pamet..
Neznam puno o strojevima,ali znam kaj se more kupit u Njemačkoj i za kakve novce se tam kupuje traktor...
Bezveze gore nekaj spominješ kaj uopče nema veze..Moj komentar je bio na traktor kakav se nudi i koja mu je cijena to je uredu..Ali nije uredu da neko za takav isti traktor traži 10-12 000e kao da je to nekaj posebno ili drugačije..Naravno,uvijek svaka roba ima kupca koji to plati..

A za 10.000e se može kupit traktor sa svime kaj sam naveo..Da je izrađen to stoji,ali isto tako još bude on radio..Svatko bira kaj oče kupiti..

Jel ti slušaš sebe ili me zezaš?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Felix budem uzeo i one s sesirom tak da imam kak mi za koji stroj bolje odgovara a kaj se tice spanera i oni su u planu ti kao fiksni na klinove al za sad kolko sam samo par prikljucaka preselio i ralicu prikopcao ja odusevljen!!
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Felix budem uzeo i one s sesirom tak da imam kak mi za koji stroj bolje odgovara a kaj se tice spanera i oni su u planu ti kao fiksni na klinove al za sad kolko sam samo par prikljucaka preselio i ralicu prikopcao ja odusevljen!!
Poluge sa brzim kačanjem su zakon, nemaš šta kilavit dok zakacis pogotovo kad zakacas nešto što je tesko

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
6211 je dobio remont PVP, pa smo ga odmah testirali-



A u transportu sam se imao priliku družiti sa gospodinom 9540-

 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Ovih dana sam se napokon uspio dogovoriti sa gazdaricom pokojnog gazde i time sam vratio svoju sklepu u dvoriste.. ima 300 vur vise nego kaj sam ga prodao :D: i malo mi je cudno jos da kod njega nije krepalo nista...to valjda kod mene samo ode
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Da, tražila 11, našli se na 10 i pol .. prodao sam ga za deleko iznad tog :D: kaj bi ja, nisam ja cjenu odlučivao sad :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Ovo mi sad nije jasno, zasto nazad kupiti traktora kojeg si jedva cekal da se rijesis?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Pa ipak je on još uvijek Zetorboy (a ne NHboy)!
I kakav bi to bil Zetorboy da nema Zetora doma??? :icon_rofl:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
al ono.. kaj je je.. nije gušt delat s nečim ako te nekaj ne hebe u pol ili na kraju :D:
Ime sam htjel promjeniti, ali nisam mogao, odstupa jako od izvornog :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
NH neznam cije su kopce ko je prizvodac za moje strojeve i potrebe ce bit puno lakse prikopcat a i one stare poluge su bile skroz gotove i spigane!!
Zetorboy svaka cast sad opet imas pravi stroj sad ga upregni
 

Najnoviji postovi

Na vrh