• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Tak je, a povrat ide kroz pumpu nazad u razvod.
S tom pumpom nema brige oko odrzavanja.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,973
Misliš zbog onog ne primanja gasa?
Tako je,sad sam skužio kad ga palim prvi put na danu radi i cijeli dan bez greške,ali ako ga ugasim i ponovno palim to je ajme majko,pobjegao bi i na 3000 okr,bez da ga možeš ugasit,jedino pomaže u brzinu i na kočnicu...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Malo slabije pratim forum u zadnje vrijeme pa nisam promptan.

Dali si primjetio da ti fali ulja u volanu nakon nekog vremena? Ako da, topla preporuka da kada skineš Bosch pumpu, skini i pumpu volana i zamjeni semering, ja sam imao problem da mi mješa ta dva ulja i onda mi poljepi elemente u bosch pumpi, trebalo je 3 štekanja da skontam šta me muči.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Prijatelj ima zeksa 6211 i ima nazad gume 14.9.28 ,doslo je vrijeme za zamjenu misli staviti 16.9.28 al ga mnogi sputavaju govore nemoj nece biti ovo ono.Ja imam na 5011 16.9.28 i prezadovoljan sam.

Ima li neko 6211 sa 16.9.28. gumama nazad kakva su iskustva ?? Sumnjam da moze biti loše.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
I ja sam mu isto rekao samo moze biti bolje ,al on slusa neke ko biva seoske vozace-majstore.I onda sam sebe dovodi u zabludu i sam sebi ne vjeruje.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Na 6245 idu 16.9-28 tako da nek stavi slobodno. Netko je spominjao da onda treba prednji kraj raširiti za jednu rupu zbog oranja.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Prijatelj ima na 6211 16.9-28 gume a prije je imao 14.9-28 i sad radi isto poslove kao i prije u istim brzinama i traktor je nešto malo brži sad.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Kod traktora sa prednjom vučom je to malo kompliciranije i treba se držati propisanih dimenzija guma. Kod 6211 nije problem…
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Koje god da metne nebu potrgal getribu zbog njih.
Najbolje da metne koje su mu upisane u prometnu da ga nebu policija na cesti zajebavala.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Koje god da metne nebu potrgal getribu zbog njih.
Najbolje da metne koje su mu upisane u prometnu da ga nebu policija na cesti zajebavala.
Kod nas u Bosni nema tih zezancija, u saobracajnoj/prometnoj pise samo ime vlasnika, broj tablica,mjesto i KW tako da mozemo kako hocemo haha. Kad sam bio na tehnickom samo slikali napravili papire i kaze sretno ,tako je i sa autima. Divlji zapad zato imamo na putu raznog šrota.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,529
Divlji zapad zato imamo na putu raznog šrota.
Vjerujem da teško narod moze priustiti šta bolje pa barem im u susret izađu, a ne kod nas ima slučajeva da ljude s traktorima ne puste jer je hrđav traktor, majko Božja.
 
Na vrh