• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Na viljuškaru je prigušenje bilo tvornički napravljeno ba holenderima na cilindru od bočnog pomaka,ali je bilo prejako prigušeno,pa smo povećavali rupu sa svrdlom dok nismo dobili optimalni rad
Hass,napraviš podlošku ispod holendera i kreneš sa nekom manjom rupom(cca 3 mm) i povećavaš dok ne dobiješ optimalni hod
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Pozz, zanima me koji zetor je bolji, 3340 ili 5245?
6245 ,sličnih para kao 5245 a razlika nebo i zemlja ,5245 tezak ,trom u brdo i prazan hoce u treću ...vozio sam tako da.. a 6211 ide ko nevrijeme ...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Na viljuškaru je prigušenje bilo tvornički napravljeno ba holenderima na cilindru od bočnog pomaka,ali je bilo prejako prigušeno,pa smo povećavali rupu sa svrdlom dok nismo dobili optimalni rad
Hass,napraviš podlošku ispod holendera i kreneš sa nekom manjom rupom(cca 3 mm) i povećavaš dok ne dobiješ optimalni hod
Točno tak.
Ona tvornička prigušnica radi na istom pricipu i bolja je samo zato kaj ne treba više puta rastavljati da se dobije zadovoljavajući rezultat ali kad jednom naštelaš ne diraš ju pa je igra s pločicama jeftinija.
 

dakson13

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
133
A kakvo mišljenje imate o 3340?
Zanima me nešto do 50-55 KS pošto sam čuo da su fini potrošači pa radi toga ne bi išao preko te snage pošto za tu snagu imam priključke
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Meni su u trgovini rekli kad sam kupovao traktor (isto sam gledao 3340)da je preslabi motor za njegovu težinu,pa sam uzeo 4340 i nisam zažalio
 
  • Like
Reactions: ZJ

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
589
Bok, zanima me u koji položaj da stavim onu ručku hidraulike DMP dok orem sa plugom koji ima kotač i dali je bolje plug kopčati u normalnu rupu ili u onu šlicanu za topling ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh