• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
586
Bok, danas u oranju sam primjetio da mi kapa ulje po zadnjoj felgi, digao sam ga na dizalicu, ima jako malo lufta kotač, što bi moglo biti semering i ležaj ili nešto treče ? Inače se radi o zetoru 7340
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Pozdrav Zetor 5245 propustile gumice stublina antifriz zvao u masivu sklop 102 nekih 350kn kažu original ili MTG imam u ponudi 370kn kako original jeftiniji od ovoga dali valja MTG
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
MTG bi trebal biti AGS.... ja ti mislim da ni oni u orginal kutijama nisu ništ bolji. Sve je to tu negde i kaj god da izabereš išlo bu
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
277
Na ovom pipcu koji se prvo digne prije nego se ukljuci kompresor pocelo baciti ulje iz motora kao vodoskok. Jel bilo to nekome??? Kj da glrdam prvo?
20211121_124650.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Imaš za kupiti novog kompletnog ili skini starog (ključ 14) i zamjeni o ring koji je na njemu i bakrenu pločicu ispod njega.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Nisam siguran za šta me pitaš, lijevo i desno ima stakla pored rezervara, a oko njega ide cerada. Kabina je izgleda od velikog ursusa, imam ja original za 3511 pa ih lako zamjenimo, a ovu prodam.
 

tojcilica

Član
Tu od
6 Stu 2021
Poruka
37
Pozdrav narode,jedno pitanje onako kratko :) Gdje se zakrece PVP na zetoru 6711 da bi dobio malo bolje paljenje? Da li prema bloku ili od bloka motora?
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Jutro
Da li se mogu prepakovati elemeniti iz originalne ac pumpe kojoj je pukla jedna uska u kuciste od nove zamjenske ac pumpe koja je odradila max 20 sati i vec je pustila naftu u karter
Zetor 5211 pumpa sa 2 sarafa
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Pozdrav narode,jedno pitanje onako kratko :) Gdje se zakrece PVP na zetoru 6711 da bi dobio malo bolje paljenje? Da li prema bloku ili od bloka motora?
Prema bloku, na one tri matice M10
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Jutro
Da li se mogu prepakovati elemeniti iz originalne ac pumpe kojoj je pukla jedna uska u kuciste od nove zamjenske ac pumpe koja je odradila max 20 sati i vec je pustila naftu u karter
Zetor 5211 pumpa sa 2 sarafa
Mislim da ne, treba probati ali ne vjerujem da je ista.
 

Najnoviji postovi

Na vrh