• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Moglo bi biti tako nesta, pokušat ću.
Pogledaj gore, nema uopće toga u katalogu.
Mozda bi bilo u katalogu za 72xx modele
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Izmeri šubleron 10 krugova navoja i dobit ćeš korak. Naravno dobijenu dužinu podijeliti sa 10.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,024
Da, mala rupa ;).Nedavno sam imao sličan problem, pa sam se mučil sa češljima. Vražje engleske mjere su mi zadale prilično muke (3/8).
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Češalj će izbaciti dilemu dali je metrički 1,5 ili col /12. Dubinomjerom ide lako dali je 1,25 ili 1,5, ....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Evo, pronašao u katalogu od 7211 takvu izvedbu.
Sad kad vidim kako to izgleda, jasno mi je kakva će to biti jebada za izvaditi.
Imate savjeta kako to izvaditi, da hrđa popusti?

Snimka zaslona 2022-01-23 213343.png

Wkladka-blokujaca-uklad-kierowniczy-Zetor-55113636-Marka-maszyny-Zetor.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Da, problem je kaj očito svi mostovi nemaju mogučnost takve blokade, barem po radioničkom kojeg imam jer su navedene dvije vrste, a taj sa blokadom ima i više dijelova.... sječam se da to baš nije bilo samo par čahurica i opruga.

Evo slika.
Radionički je na Češkom pa prevađaj ;)





 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Imate savjeta kako to izvaditi, da hrđa popusti?
Ja bi nasao neku cahuru fi 35-40 malo veci fi od ovog blokirača,duzine 50-60mm i onda pod vijak m20 ubaciti podloske pa zavrtati i mora izletiti napolje .
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Najbolje da ti to ostaviš tako kako je, pogotovo ako planiraš nositi neke teške priključke.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,305
Dobro kazes.
Ja bi takvima oduzel te traktore, dal im Imt 533 pa nek se s njim zaletavaju u aute.
Naj se šaliti. 533 je prekvalitetni traktor za takve gluposti. To je zver za ozbiljne posle
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ja sam svoje amortizere uspio otkljucati, dosta se napatio da povadim te bolcnove, ali trud se isplatio!
Mogel si koju slikicu sa nama podjeliti da nekom drugom bude nekad lakše.
Ili bude video uradak na tu temu?
 
Na vrh