• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,634
Kam ti guraš svoju malu crvenu njuškicu gde joj nije mesto?
Jedino ako ide na tvoj račun pa i ja zaradim odojka kak je i Tommy zaradil nema dugo..... daj bar neko mese napacaj.
Ti isto imaš novčanik od krtove kože, ili vlastite 🤭
Ja sam samo dal prijedlog a on se nemora a i može usvojit kak i u saboru.
I molim lijepo držite se one zapovijedi
Ne spominjite ime božje uzalud;):rolleyes:
 

Stari

Član
Tu od
20 Stu 2019
Poruka
42
Pozdrav svima, jedno lagano pitanje: Da li u hidrauliku volana na Zetoru može umjesto hidraola S46 ( koji se koristi prema uputama proizvođača) može ići Ima super 3 i slično? Zašto pitam, pročitao sam tu negdje na forumu da je moguće miješanje (ako ode semering na pumpi volana) hidraola i motornog ulja i kad ta nazovimo mješavina podmazuje PVP može doći do ( zapeknuća ) elemenata PVP iako bošisti kažu da se to događa isključivo zbog "suhog) plavog dizela. E pa ako u volan stavim motorno ulje nek se onda miješaju , taj uzrok ću riješit tako, a u plavi dizel dodati motornog ulja pa nek sve bude masno! I na kraju moja pumpa od prije nekoliko dana je na traktoru i za sada uredno radi a trošak 150e.
 

Stari

Član
Tu od
20 Stu 2019
Poruka
42
Pozdrav svima, jedno lagano pitanje: Da li u hidrauliku volana na Zetoru može umjesto hidraola S46 ( koji se koristi prema uputama proizvođača) može ići Ima super 3 i slično? Zašto pitam, pročitao sam tu negdje na forumu da je moguće miješanje (ako ode semering na pumpi volana) hidraola i motornog ulja i kad ta nazovimo mješavina podmazuje PVP može doći do ( zapeknuća ) elemenata PVP iako bošisti kažu da se to događa isključivo zbog "suhog) plavog dizela. E pa ako u volan stavim motorno ulje nek se onda miješaju , taj uzrok ću riješit tako, a u plavi dizel dodati motornog ulja pa nek sve bude masno! I na kraju moja pumpa od prije nekoliko dana je na traktoru i za sada uredno radi a trošak 150e.
Svi na godišnjem odmoru!?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Sad se ni zetori ne kvare

Bil je sad gospon doktor za Zetora. Nakon par operacija hidraulika opet dela. Za sad fala…
Čime si ga hranil da nije stigel ni na forum..tko zna gdje je sve ostao dužan.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
A i meni je to sumnjivo. Veli da ide na more ovaj tjedan pa valjda pazi na liniju za plažu…
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,393
Bil je sad gospon doktor za Zetora. Nakon par operacija hidraulika opet dela. Za sad fala…
Malo nas je namučila ta tvoja hidraulika .... takav kvar još do sad nisam imal.
Kad sam prešal onu čahuru ispod oka sam videl da nisi žmirel (ko neki drugi forumaši) i tu sam shvatil da su mi ruke slobodne i nemam straha da buš mi kaj zameril.

Tebi smo spasili vrpicu penez iz žepa, a mi smo naučili nekaj novo. Obje strane nadam se zadovoljne.

Imam samo jednu zamjerku.
Nije bil gospon, bili su dva ;)
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Bili su gospon doktor i gospon specijalizant. 😉
Svaka čast. Vjerojatno bi većina to sve skupa hitila u smeće i rekli mi da si kupim razvodnik.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,634
Bil je sad gospon doktor za Zetora. Nakon par operacija hidraulika opet dela. Za sad fala…
Nadam se da se gospon doktor nebu srdil na preporuci i da mi se nebu štucalo :rolleyes:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,118
Malo nas je namučila ta tvoja hidraulika .... takav kvar još do sad nisam imal.
...
Tebi smo spasili vrpicu penez iz žepa, a mi smo naučili nekaj novo. Obje strane nadam se zadovoljne.
Znam da ti je prvo podebljano bil izazov...a drugo nagrada za trud.

Rekoh svakom, tak i @Tommy-ju, da ak ti nekaj ne riješiš, teško da bu tko drugi. (y)
 

Stari

Član
Tu od
20 Stu 2019
Poruka
42
Pozdrav svima, jedno lagano pitanje: Da li u hidrauliku volana na Zetoru može umjesto hidraola S46 ( koji se koristi prema uputama proizvođača) može ići Ima super 3 i slično? Zašto pitam, pročitao sam tu negdje na forumu da je moguće miješanje (ako ode semering na pumpi volana) hidraola i motornog ulja i kad ta nazovimo mješavina podmazuje PVP može doći do ( zapeknuća ) elemenata PVP iako bošisti kažu da se to događa isključivo zbog "suhog) plavog dizela. E pa ako u volan stavim motorno ulje nek se onda miješaju , taj uzrok ću riješit tako, a u plavi dizel dodati motornog ulja pa nek sve bude masno! I na kraju moja pumpa od prije nekoliko dana je na traktoru i za sada uredno radi a trošak 150e.
Sigurno je tekst predug pa ću skratiti na bitno, da li u hidrauliku volana na Zetoru može ići Ina super 3 ulje umjesto hidraola?
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
642
U volan ide ATF ulje a ako se pomješa sa motornim uljem sigurno je veća šteta motora nego elemenata u pumpi
 

Najnoviji postovi

Na vrh