• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Sa oglasa se baš i ne vidi najbolje,pa sam vam uslikao jednu da ga bolje vidite ;)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Dobar je, samo što se meni lično ne sviđaju ove uske zadnje gume, kao ni ovaj filter za zrak što strši iznad haube. Al sve u svemu, ipak je ovo odličan traktor :supz:
 
I

ihorzic

Guest
Iskreno meni se ne sviđa - vanjski izgled dok vjerujem u radu je ok.
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Sa oglasa se baš i ne vidi najbolje,pa sam vam uslikao jednu da ga bolje vidite ;)

Ovo bi trebao biti fdobar traktor, negdje sam isti ovakav vidio ali imao je JD oznake i JD boje
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
meni se isto izgled ne sviđa, isto je moduge da je i ovo bio model u suradnji sa JD, jer zašto bi imao žute felge i ove žute naljepnice, čini mi se da je farban pa je zelena promjenjena u crvenu pa to sad ružno izgleda.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
meni se isto izgled ne sviđa, isto je moduge da je i ovo bio model u suradnji sa JD, jer zašto bi imao žute felge i ove žute naljepnice, čini mi se da je farban pa je zelena promjenjena u crvenu pa to sad ružno izgleda.

Meni ta serija izgldom i nije tako losa, ali kazu da nisu bas pohvaljeni.
A nevjerujem da je ovaj bio zeleni jer bi onda bio JD, a koje lud da JD prefarba u crveno i stavi naljepnice Zetora :lol:. Te zute feluge, kada je farban vjerovatno im se nisu svidjale krem pa su ih prefarbali u zuto, u tonu sa naljepnicama.
Te serije samo 10540 jedan kod nas kosi puteve i uzivo djeluje cak ljepse nego na slikama, a i nas jedan forumsa ima 8540 pa moze reci koju rijec o njemu.

Inace ovakav traktor u JD kozi je JD 2700, to je bila serija 2000, i u zelenoj boji je daleko ljepsi
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
jao koje gluposti,kakvi šverceri,kakav JD,neki su ga čak i prepoznali po naljepnicama da je bio na njuškalu prije par godina,a traktor je farban prije kojih mjesec dana.

Vidio sam traktor prije nego je bio farban,žute felge su zato jer se to, sada vec bivšem vlasniku ;) tako dopalo
Meni osobno je ovo najljepša serija zetora,osim proxime :) em zbog izgleda,em zbog mjenjača koji je sa strane,hehe.
Gume se čine uske,zato jer su 38 coli,na njemu su 16.9 zadnje.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Kazem ja da nije JD, a da su feluge po ukusu vlasnika zute ;)
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
nije losa serija mada im je lose rijesen prenos do hidraulicne pumpe preko jedne osovinice kod koje se vecinom raspu iglicasti lezaji pa dodje do ostecenja ali nista strasno sto se nemoze napravit i kontrolisat, zuta boja je veoma neobicna za zetore felge na ovim serijama budu prljavo bijele kao i prednje a kako mi se cini ovaj je 93, 94 godiste po prednjoj vuci jer mladi imaju carrarove multipower na 8540 8340 a reverzer na 7540 i 10540 kako sam upoznat 18+6 brzina, ravan zadnji most kod svih nema onih truba neki kazu da im je mana kabina malo novijeg izgleda cini mi se kao kod fortere al ne potpuno ista cisti servo volan podesiv a za ovaj usisnik vazduha vecinom je pod haubom, zatvoren motor poklopcima valjda bolje hladi
e sad pitanje koliko se smije grijat ulje u hidraulici na ovim visokim tempereaturama ja na izlazima hidraulike ne mogu drzat ruku duze od 3 sec
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
evo traktor sam vidio na vucnoj prije 10 minuta netko ga je kupio prolazili kroz kutinu...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Oh Dino crni Dino,sa MF i Steyra ti na Zetor:butthead::butthead:

Al ajda,neka je sa srečom:supz:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Prem da se nisi detaljno izjasnio, ali cestitke na kupovini, neka dobro i dugo sluzi :partyman:

Dobra ova slepa takvom smo mi dogonili prikolicu, veoma prakticna
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
HAHA
jesi vidio,vec se bojim koji mi je sljedeci traktor,da nije imt :p

hvala,sutra cu ga isprobat,pa da vidim,dal valja :supz:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
HAHA
jesi vidio,vec se bojim koji mi je sljedeci traktor,da nije imt :p

hvala,sutra cu ga isprobat,pa da vidim,dal valja :supz:

Kako je krenulo, sve je moguce. :supris:
Mene je upravo taj redoslije brendova pobunio, pa nisam bio siguran u kupovinu.
Kad isprobas, utisci obavezno, a i jos slika :supz:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dino da ti još jednom čestitam na prinovi,i sutra nam negine da ga neprobamo negdje upregnit.
 

Najnoviji postovi

Na vrh