• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Karnister visoko, stupac vode ......... bla, bla, bla ......
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
zašto se smijete čovjek ima pravo. stupac vode tj, nafte , pritisak je tako barem malo veci, i moguće su razlike u radu. teoretski sa kabine ima oko 0,1 bar , a iz rezervara nema ni toliko.
čovjek kad je napisao stupac vode , mislio je na prirodni teoretski pritisak vode prema kojem
1 bar= 10 metara visine vodenog stupca.
znam da je sve ovo teoretski, ali vrijednosti su približne i u praksi.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Karnister visoko, stupac vode ......... bla, bla, bla ......

naravno...ja teral jednu cijelu sezonu Zmaja bez ac-pumpe,samo sam moral imati na brigi karnistere na poklopcu bunkera...pad nekih pol metra...(a mogel bi se staviti neki stari rezervar od auta ili slično i teraj cijeli dan bez brige) i kombaj išel sasvim normalno...
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
A samo se stavi jedna mala ispravna AC pumpica i nema birge dugo dugo....:rolleyes:

naravno,ali ima tu još dosta padeža koji hoće praviti probleme,pogotovo na strojevima koji imaju rezervoar ispod razine motora kao što to imaju zetori...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa kad u globalu pogledas sve to super radi prvih 20god a nakon toga treba nekaj i ulozit da bi dalje teral.
Pa vecina auta ima pumpu niskog pritiska i sve radi super,samo naravno sve mora biti ispravno i nema frke,al uostalom to nije losa stvar u svemu.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Pa kad u globalu pogledas sve to super radi prvih 20god a nakon toga treba nekaj i ulozit da bi dalje teral.
Pa vecina auta ima pumpu niskog pritiska i sve radi super,samo naravno sve mora biti ispravno i nema frke,al uostalom to nije losa stvar u svemu.

Većina auti u zadnjih 20 godina ti nema tu tzv "ac pumpu" koju imaju traktori - mehanički pokretana pumpa koja daje oko 0,25 bar.. Ili je zamijenjena električnom dobavnom pumpom kod benzinaca (zadnji benzinci na cestama a "klasičnom AC pumpom" su Lade i Yugići, odnosno auti s fergazerima)
Kod starijih dizel automobila su većinom koristili rotacione pumpe koje same vuku gorivo, odnosno pumpa za niski pritisak je u istom kučištu ko i visokotlačna. A noviji auti s Common railom imaju električne dobavne pumpe.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa da nisam ni mislil na nekadasnje mehanicke sad je tu struja al svi benzinci i vecina diesela ima neku vrstu pumpe niskog tlaka (pritiska) kaj dogura gorivo do bos pumpe ili neke jedinice za ubrizgavanje,al to je sve zato kaj su rezervari dole.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Jeli ima netko volje da mi kaže zašto mi curi ulje na 4. glavi na spoju sa auspuhom ( prva glava od kabine ) pogotovo kad duže radi bez opterečenja ?
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ko VW buba na ler gasu....

jesi rješio da ga napokon pališ ko čovjek?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Jeli ima netko volje da mi kaže zašto mi curi ulje na 4. glavi na spoju sa auspuhom ( prva glava od kabine ) pogotovo kad duže radi bez opterečenja ?
Diza, ventili, vodilce ventila. Nekaj od toga.
Ono duže misliš na leru ili pod gasom ali bez opterečenja?
Drugih nekih simptoma nema?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
recimo u sjetvi pod sijačicom ili kao što kažeš pod gasom bez opterečenja. Nije to strašno ali bolje spriječiti nego liječiti ( ako se može ). Što se tiče videa od zetorboya nedimi ni moj pa niti kad krepava pod rotobranom ili malčerom. Nisam primjetio druge simptome. Radi normalno. Snage ima ko i prije.

print screen windows
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Znaju si nasaugati kad dugo ali jako dugo rade bez opterečenja na istom gasu, ali ako se to tebi događa u radu trebalo bi tu glavu prerešetati.
Možda bi bilo dovoljno samo ventile poštelati.

Kaj se tiče videa od Zetorboya, nemre ni dimiti kad mu je gorivo pri kraju :(angel):
Inače kaj se tiče dima i ukupnog dojma, bombon
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
To sam čuo da oče izbaciti ulje kad radi dugo bez opterečenja i u leru. Budem i ja stavio video od svog zeke kak radi a nedimi pa čak kako pali bez pumpanja:eek:: Budem probao preštelati ventile za prvu ruku pa čemo vidjeti. Hvala !!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Rješio sam problem sa pumpanjem, bila je vjerojatno greška u dosjedima bakrenih pločica u oko, tanke su bile... a prupuh u rezervaru.... eksperimentirao sam tjedan dana pa ga zato tak malo ima :)
 
Na vrh