• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
znaci,onda puno radis,ako je zetor samo za "lakse" poslove!

Ma nije to moje, to je iz firme gdje mi tata radi, inače tata mi vozi forterru :(happy):

Koje mu je maximalna brzina!? I el ono isto neki zetor sa rasipačem!?

A tata je rekao da je najviše ga uspio dotjerati do 42km/h :(happy):

Da zetor je, ovaj.

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
a dal znas kako se ta manja proxima pokazala? jel dobro sluzi?
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
A ovako, oni su kupili 4 proxime, i na sve 4 nije dobro bilo napravito kočenje za prikolicu, kasno je puštao zrak na prikolicu, ali to nije toliki problem, znam da je baš na ovoj otišao semering na osovini mjenjača, tako sam bar čuo, a na drugoj je več nakon 200 sati rada otišao hladnjak, to je sve koliko ja znam, ali sad su u zadnje vrijeme odlični. :(clap):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Ma ima i drugih, dakle imaju četiri Proxime 2011. godina, Forterra 2012.godina, dva Johan deere 8310 2000. godina, CASE Magnum 7230 1998. godina, i ove starije proizvodnje, dva torpeda TD 90, još dva torpeda TD 75 od kojih jedan ima prednji utovarivač, te starog Zetora Crystal 120ks. :(wait):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A ovako, oni su kupili 4 proxime, i na sve 4 nije dobro bilo napravito kočenje za prikolicu, kasno je puštao zrak na prikolicu, ali to nije toliki problem, znam da je baš na ovoj otišao semering na osovini mjenjača, tako sam bar čuo, a na drugoj je več nakon 200 sati rada otišao hladnjak, to je sve koliko ja znam, ali sad su u zadnje vrijeme odlični. :(clap):

znaci,djecje bolesti,nista posebno. iste stvari se događaju i na zapadnim traktorima,samo onda puno vise udara po dzepu!
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Evo još malo zetora. :(clap):

Dolazak Forterre :(happy):







Mijenjač u Forterri



I Proxima

I zajedno






I jedan djedica

 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Super slike! :) Ovakvog djedicu bih htio provozati jednom u zivotu!
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Imao sam priliku sve voziti, ali vjeruj tom starom je največi užitak stisnut gas, ima nekakav specifičan zvuk, nisu ni ostali loši, ali ovajj . :(wait):
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Da istina, ventil za zrak na prikolici je bio zatvoren i prikolica nije imala kočnice, a pošto je brdo bilo jako strmo, a prikolica puna gnjoiva desilo se to što se desilo. :icon_e_sad:

Ali srećom sve je završilo samo s puknutim blatobranom :(wait):
 

Najnoviji postovi

Na vrh