• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tocno tako to izgleda kod mene,stavljao sam vec slike prije nekog vremena,jer nisam mogao prokuziti o cemu se tu radi. stisne se kuplung do kraja,i zracni cilindar iskljucuje kardan.

htio sam ga zakaciti da ga odnesem u garazu,ali se nisam usudio! :)

2lzw.jpg
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,162
Ma nosiš ga bez brige. Kad ja nosim rotodrljaču od 800kg sa svojim Z3511 nosiš i ti ovo. Samo polako i to mora ići.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma nesto me hidraulik zeza,pa necu da do kraja rikne,a i stvar je u tome da taj plug ima skoro 600kg,a teziste mu je daleko iza traktora,tako da... malo grublje pustis kuplung,i prednji kraj je u zraku!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
je,al ja sam na 5011 stavio kugle II kategorije radi pumpe za navodnjavanje koja je imala debele bocline.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Danas sam nešta malo silirao sa ciklo mlinom i kad upalim kardan sijalica 5minutnog kvačila pomalo svjetluca. Bez ciklo mlina sve je normalno. Šta bi moglo biti ?
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Naj vjerovatnije je prilikom rada dolazi do vibracije pa imas kratki spoj, pogledaj tamo gdje je 5 min kvacilo da se nije zica odpojila !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
Provjeri si onaj potezni prekidač ispod same ručke od kardana, tam di ti je ručna, hoče i on da zeza ak ručka dobije malo lufta
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Ručka se malo klima. Možda je do toga. Jel bi se ta ručka kvačila nekak dala okrenuti naprijed kao na novijim modelima ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Dalo bi se sigurno samo bi trebalo napraviti neke preinakice
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
Ne bi, gledao sam to i ja već.. Ak ti ručka ne drži onda ti je to sigurno sa prekidačem.. Meni se znalo u berbi u pol reda upaliti od vibracije, ručka se čist malo odigne jel slabo drži i da mu kontakt da prosvjetli.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Možda bi trebalo promjeniti samo onaj nosač ručica od kočnice i kvačila ali teško da bi se to moglo kupiti.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
E sad kad ste kod tih ručki, el vidio tko za kupiti one plastike na vrhu tih ručki, crvenu od ručne i žutu od kardana, uhvatio za vrh ručke i to mi puklo, uljepio sam da se može koristiti i radi to super, samo što je ružno..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
Problem i je šta te plastike na ručkama i drže kompletan mehanizam ručki, ustvari onu šipkicu ta ide na zupčanik. Vidio sam na e-bayu da ih ima za uzet, ovak u dučanima neznam, vjerojatno ima.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ja nisam nigdje vidio po dućanima! Bome ni po internetu nisam našao ništa, e-bayu ne gledam..
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
ma nesto me hidraulik zeza,pa necu da do kraja rikne,a i stvar je u tome da taj plug ima skoro 600kg,a teziste mu je daleko iza traktora,tako da... malo grublje pustis kuplung,i prednji kraj je u zraku!

djed moj ima 4911 a mi imamo 5911 i rival plug prevrtac 620kg,al je jos duzi od ovog tvog
i on stavio novu pumpu od hidraulike,i da je isproba zakvaci on plug,i nije ga mogo podic odvoji ga mozda 10-15cm od zemlje,pa se onda dize prednji kraj traktora
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
da,i mislio sam da to nece ici nikud nikamo,pa sam i odustao!
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Ja nisam nigdje vidio po dućanima! Bome ni po internetu nisam našao ništa, e-bayu ne gledam..

ima tih ručki kod nas i nisu skupe. več sam jih jedno 2 al 3 promenil i več mi ova pukla. stvarno su slabe kvalitete:icon_evil::icon_evil:
a kaj se tiče ove lampice i meni zna posvjetlit neki put ali to zbog one plastike- vidi se kad potegnes kuplung i odozdola je jedan komadič plastike koji pritišče na šalter dolje. i kad nju fiksiram onda radi bez problema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh