• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
U pitanju je 7011.Danas sam ga pokusao upaliti i sva sreca da je akumulator prazan jer kad sam pritisnuo gumb za paljenje on je nastavio verglati i kad sam otpustio gumb.Zice na automatu su se uzarile i pocelo se dimiti iz automata.Jel zna ko u cemu bi mogao biti problem?
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
men se to stalno desavalo na 539 samo udari u automat necim da "iskoci" a moguce da ti je dugme u pitanju u mene se brava raspala pa je nekad palio nekad nei sad vise nema problema :)
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
puno hvala na odg. zamjenit cu ga pa cemo vidjeti.Jos me zanima vi koji imate 70 ili 72 zetore koji vam je max broj okretaja
 

Katic7245

Član
Tu od
18 Pro 2013
Poruka
81
Dal netko zna kako ozracit grijanje u kabini.. Uglavnom dođe antifriz do vodene pumpe al neće da uđe u nju tj neće da povuče sve sam raskopo i očistil. Pa me zanima u čemu je problem?

Ja imam inače 7245 al mi se sjebo sat pa mi ide samo do pola..
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
probaj natocit gore u kabini u crijeva i mali kiler pa mozda procirkulira
 

Katic7245

Član
Tu od
18 Pro 2013
Poruka
81
Ne ne dovod ti ide direkno s bloka motora u kiler gore u kabinu a sa kilera u vodenu pumpu e a do vodene pumpe dođe antifriz al neće ona da povuče..
 

Katic7245

Član
Tu od
18 Pro 2013
Poruka
81
Ne vijerujem jer sve je to radilo donedavno dok mi jedan kiler nije prošuplil pa sam ga skidao i sada radi samo jedan
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Provjeri dali si dobro spojio sva crijeva i ventile, provjeri da ti nije ventil ostao zatvoren, provjeri dali radi termostat. Ako je sve u redu onda skini jedno crijevo (ulaz) sa radijatora i upali traktor, ako je sve dobro trebala bi poteći voda, odnosno antifriz. Ako neće onda je otišla vodena pumpa.

Sad vidjeh da ti radi jedan radijator a drugi ne. Skini taj što ste krpili i provjeri dali je uopšte prohodan za tekućinu, možda ste ga slučajno začepili krpeći ili je možda nešto upalo, možda je i kamenac negdje otpao pa zatvorio saće...
 
Posljednje uređivanje:

Katic7245

Član
Tu od
18 Pro 2013
Poruka
81
Ide voda cirkulira sve je ispravno novi termostat izbacil ventil nova crijeva gumena i antifriz ide kroz crijeva ali neće u vodenu pumpu...
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
Drug ja sam isto imao taj problem i rijesio sam ga tako sto sam prvo ispustio antifriz i nasuo sam cistu vodu iz razloga da dzabe antifriz ne prospem .Zatim sam upalio traktor i na svim mjestima gdje su spojevi skidao selne sa crijeva dok nijesam naisao gdje je problem .Problem je bio na metalnom crijevu sto ide kroz konstrukciju kabine . To sam rijesio tako sto sam sajlu proguro kroz cijev . Pozz.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Pa kako onda kazes da voda ne ulazi u vodenu pumpu onda ona radi normalno probaj mu nabit gas do kraja i drzti da vidis oce ti povuci vodu tako je i mene zezalo
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
stvorio ti se zračni čep negdje u crijevima ili u radijatorima,probaj ga negdje odzračit,,isto mi se desilo na 5011 kada smo mjenjali antifriz,traktor ostao bez grijanja a radilo normalno,,iako će mnogi reći da to nije moguće vjeruj da je,,
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Meni je to isto bilo kad sam naljevao antifriz umjesto vode jesenas. Kad sam ga stavio pod plug i kad je par puta termostat propustio i promješao antifriz sve radi normalno
 

Najnoviji postovi

Na vrh