• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Kako sad to, ti koji jedva čekaš da ti padne snijeg makar i usred ljeta, sada se bojiš tih pola centimetra.
Ja sam se jutros sniježio u 5:15 i tu sam, a ti ljubitelj snijega si se sad zavukao ispod šporheta 😖 🥳 🙃 :hahah::ppozdrav:
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Ako si mialio na ove jadne jude na autoceti...pretjerao si čak i sa sarkazmom!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A ne to, nisam to rekel,nego općenito koja je zimska idila 😉a one padobrance sa ljetnim gumama bi exta kaznil.
Sad je kao u neka prošla vremena zima konačno pokazala svoje čari 🙂
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Ali auto "prolazi po zakonu" ako ima ljetne gume i lance!
Ali zakon ne traži lopate pa tako ništa od toga jer nema s čim odbacati snijeg od kotača da bi metnuo lance
Znači sve po PSu!
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
A gle zima, snijeg i zimske cari- ma ok je to, samo na danasnji nacin zivota (dignes se u 5 ujutro i vec kasnis za obaviti sve kaj trebas) je tlaka!!!
Ali i sama je priroda "zbunjena"....procvale su cimbure prosli tjedan jer je bilo 15-20 stupnjeva a sad ovo....mislim da je od ovog snijega malo koja visnja (i ne samo visnje vec i breskve ali i sljive ali manje) ostala sa svim granama...

A ove s ljetnim gumama grrr!!!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ali auto "prolazi po zakonu" ako ima ljetne gume i lance!
Ali zakon ne traži lopate pa tako ništa od toga jer nema s čim odbacati snijeg od kotača da bi metnuo lance
Znači sve po PSu!
Na kojem si videl da ima lance? Danas pol vozača nezna ni lance deti na auto, a možda ih ni nisu nikad videli, tak da.
A gle zima, snijeg i zimske cari- ma ok je to, samo na danasnji nacin zivota (dignes se u 5 ujutro i vec kasnis za obaviti sve kaj trebas) je tlaka!!!
Ali i sama je priroda "zbunjena"....procvale su cimbure prosli tjedan jer je bilo 15-20 stupnjeva a sad ovo....mislim da je od ovog snijega malo koja visnja (i ne samo visnje vec i breskve ali i sljive ali manje) ostala sa svim granama...

A ove s ljetnim gumama grrr!!!
Da znam, ja se svaki dan dižem u 4:45 a radim od 7,pa do 15. Ali nikad nije do 15 nek je sve prekom10 i 12 svaki dan, onda se neko pita kak nemam vremena, pa neznam na koji način način da ga imam.
Dojdem spola nemrem stajat na nogama.
Ali zima ko zima je općenito lijepa, mislim da moramo uživat u njoj. Jer kak je krenulo sve manje je bude. 😉
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Ali auto "prolazi po zakonu" ako ima ljetne gume i lance!
Ali zakon ne traži lopate pa tako ništa od toga jer nema s čim odbacati snijeg od kotača da bi metnuo lance
Znači sve po PSu
Zna se što je ljetna guma i ona da je ne znam kakva za snijeg nije,bolje najlošija zimska nego nova ljetna. Fućkam kaj zakon kaže,meni je bitna moja sigurnost
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
736
Ali auto "prolazi po zakonu" ako ima ljetne gume i lance!
Ali zakon ne traži lopate pa tako ništa od toga jer nema s čim odbacati snijeg od kotača da bi metnuo lance
Znači sve po PSu!
Po ovom vremenu bih u dodatnu zimsku opremu uvrstio i motorku, vitlo, barem dvije lopate, dekice, kanister goriva itd. :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh