• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Da se nije moralo nebi a na svoju zemlju koliko znam mogu voziti
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Da se nije moralo nebi a na svoju zemlju koliko znam mogu voziti

i ja sam vozio dok sam radio za jednog farmera na njegovu zemlju.ono steyer duplak,150 ks ili više,ja vidio bazen skoro pun,pa rekoh da ga ispraznim.odradim to i u povratku sa livade me čekaju zeleno bijeli žandari,pitali me kako zašto,neznam li zakone itd... i zviz po džepu. na to se gazda samo nasmijao i reko mi da sam ga trebo pitati jer se septika zimi dok mrzne nesmije voziti i objasnio mi zašto zbog zakona i zašto zbog efekta gnojenja.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ako je takav zakon i kod nas onda bi se ovdje nalupali kazni do mile volje.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ako je takav zakon i kod nas onda bi se ovdje nalupali kazni do mile volje.

nema ni u bosni tog zakona,niti kod nas ko izvozi gnojovku,to se sve prosipa po kojekakvim kanalićima po dvorištima.ali eto ja kad bih imao to nebih na minusu izvozio jer sve prođe u dubinu a tamo nam gnojivo nekoristi.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa o tome priča nitratna direktiva...to je to, taj zakon kad se smije, a kad ne!
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Pa o tome priča nitratna direktiva...to je to, taj zakon kad se smije, a kad ne!


znači ima zakon i o tome,fino smo skrenuli sa teme a dobro je ovo znati,neka neko od moderatora premjesti ovo u novu temu da se šta nauči o tome.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zimske radosti :D

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ug4uzhU6aKQ&feature=g-upl&context=G246eb8bAUAAAAAAAAAA[/YT]

ja sam dopodne probao na ravnom i srecom sam imao lopatu. otkopao se i istim tragom u rikverc.
na snimci nije islo bez guranja..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
zimske radosti :D

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ug4uzhU6aKQ&feature=g-upl&context=G246eb8bAUAAAAAAAAAA[/YT]

ja sam dopodne probao na ravnom i srecom sam imao lopatu. otkopao se i istim tragom u rikverc.
na snimci nije islo bez guranja..


jel ja ovo čujem dizel motor????
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Nije se nakupilo nešto snijega,ali trebalo je počistit:
nz2b0i.jpg

29xsze0.jpg
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Marko to si ti delal ralicu za taj quad
i kolko ti je ccm taj quad
ja bi sebi trebal tak nekaj napravit za svojeg quada (300 ccm)
 
B

BAGERISTA

Guest
Nije se nakupilo nešto snijega,ali trebalo je počistit:
]

A lipo si se tega sijetija,,,,,,,,,,,,,vidim i quad,,,,dobija ralicu.......:mrgreen::mrgreen:
Nema najbrže čiščenje sniga........:p:pje to250ccm...ili nešto više
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
ja sam danas malo testirao mogućnosti turbine i prijatno sam iznenađen

dsci0944c.jpg


čak i kamenje do veličine šake izbacuje :weedman:
dsci0949.jpg


dsci0953n.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo malo čiščenja u mome kraju.....inaće napadalo ga je oko 50 cm.....

jesi na sami dobio ph ili si ugrađivao

To kaj ti vidiš na Sameu uopče nema veze sa PVH!!!
To je obični priključak za ralicu, nezanam mu točan naziv.

Super, eto sad imaš pravog posla za ralicu :)
Zjocko, jel to tvojih ruku djelo???
Eto takvu nekakvu malu bi ja na 565 napred, s tim bi on mogao bez frke, samo toliko da mu pokriva trag. :)
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
tek sam sad obratio pažnju na tu sliku vidim da nije ph nego nosač za ralicu i da nema hidrauliku nego crjevo za dizanje
 

Najnoviji postovi

Na vrh