• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Živjeti od poljoprivrede

DARIJUS

Dobro znana faca
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
3,957
ako je kila friške 60 kuna, koliko bi koštala teglica pekmeza...100 eura? 😜
ja bi cilj postavio na 1000 teglica godišnje, koja više manje... :hahah:

Kupljenec

Dobro znana faca
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
1,391
U tome je kvaka, fali bobičastog voća. Ribizla pogotovo, danas kod susjeda bio neki frend koji ima lješnjake, i veli siguran otkup u Italiji, ali moraš imati dogovoreno, npr 40tona šleper, ako imaš manje nećeju uzeti.
Pa u konzumu ti je 20dg oko 22 kn.

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
227
Pa tak nekak si mislim, borovnice su mi najbliže, imam nekog iskustva sa njima, malo obilazil neke plantaže pa se informiral, prijatelj iz Zagorja ima svaku godinu oko 800 kg i sve proda ispred kuće, po 60 ili 65kn kg, sad nisam siguran, ako mu kaj ostane sebi doma sok naprave da imaju. Ja sam nedugo bil neko selo iza Vojnića išel gledat, tam imaju na 10 hektara i vele da još tolko imaju nebi bil problem za prodaju.
Pozz mozes mi se javiti u pm kod koga si bio?

Kupljenec

Dobro znana faca
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
1,391
Neznam kak se zove, samo znam da je iza Vojnića selo, skoro na samoj granici. Jako velika plantaža.

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,302
Ne znam koliko imaš godina i koja ti je ekonomska vrijednost Opg-a ali dalo bi se tu svašta napraviti preko eu fondova.

Najnoviji postovi

Na vrh